Adobe Photoshop Lightroom

Sponsorlu Bağlantılar
5.7
Sponsorlu Bağlantılar

Fotoğrafları Mükemmel Yapmanın En İyi Yolu

Adobe Photoshop Lightroom 5, resi ve fotoğrafları mükemmelleştirmek, efektler vermek ve daha bir çok özellikleri ile fotoğrafçılar için harika bir programdır. Binlerce fotoğrafları yönetmek, işlemek, albümler oluşturmak, renk dengesini ayarlamak, foto kitapları oluşturmak, resim üzerinde istemediğiniz herhangi bir şeyi düzeltme fırçası ile düzenleme, eğik çekilen resimleri dikleştirme ve daha bir çok özellikleri fotoğrafçılara yönelik hazırlanmış mükemmel bir yazılımdır.

Fotoğrafçılık merakı olan her kişi için gerekli olan bir program olduğunu düşünüyorum. Çektiğiniz görüntüler üzerinde istediğiniz düzenlemeler yapmak, binlerce fotoğrafı karmaşıklıktan uzak tutacak yönetim kitaplığı ile gerekli bir araçtır. Ayrıca Adobe tarafından sunulan Creative Cloud ile Photoshop, Lightroom ve daha fazlasına tek bir fiyat ödeyerek satın alabilirsiniz. Bu sayede hem fotoğraflarınızı bulut depolama alanında toplayabilir, istediğiniz her yerden ulaşabilir ve photoshop ile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ton, kontrast, renk ve diğer ayarlar yaparak mükemmel fotoğraflar oluşturmanın en iyi yoludur. Adobe Photoshop Lightroom fotoğrafçılık için faydalı ve mükemmel bir programdır. Çekilen fotoğraflardaki kusurları düzeltin, renk dengesini ayarlayın ve daha bir çok ayarlamalar ile harika görüntüler oluşturun.

Adobe Photoshop CS2 İndir
Adobe Photoshop CS2: Bedava Photoshop Programı

Adobe Photoshop Lightroom İçin Yorum Yap