Adobe PlayPanel 1.9.0.80 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe PlayPanel: Windows Oyun Yöneticisi

Adobe Playpanel otomatik olarak Adobe Flash Player üzerinden tarayıcınızda oynadığınız oyunların adresleri aktararak oyunları yönetmenize yardımcı olan ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Adobe Playpanel ile hızlı bir şekilde elle eklemek zorunda kalmadan oyunlara erişebileceğiniz anlamına gelir. Adobe Playpanel otomatik oyunları alıp oynamak istemiyorsanız, ana ekranda giriş yapmadan önce bu seçeneği devre dışı bırakabilir veya giriş yaptıktan sonra Ayarlar kısmından devre dışı yapabilirsiniz.

Playpanel aynı zamanda Adobe Flash Player yüklü bilgisayarlarda tarayıcı tabanlı oyunlar ile bütünleştirir. Bu entegrasyon sonucunda, tarayıcıdan oynadığınız Flash Player uyumlu oyunlar otomatik Playpanel’e eklenebilir.

Adobe Playpanel ile sevdiğiniz oyunlara hızlı erişebilir ve yenilerini kolayca keşfetmenize olanak sağlar. Tek bir uygulama üzerinden tüm oyunları yönetme rahatlığının keyfini çıkarın.

Adobe PlayPanel için gereklilikler;

  • Adobe Flash Player
  • Facebook veya Adobe  hesabınız olması gerekir. Bu hesaplar üzerinden Adobe PlayPanel programına erişim sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Adobe PlayPanel kullanımı ile ilgili ipuçları bulacağınız blog yazımızı okuyabilirsiniz.

Adobe PlayPanel – Ekran Görüntüsü

adobe-playpanel-indir-

Adobe PlayPanel 1.9.0.80 İndir İçin Yorum Yap