Adobe PlayPanel: Windows Ücretsiz Oyun Yöneticisi ve Başlatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe son zamanlarda web sitesinde PlayPanel denilen yüklenebilir bir ücretsiz ve Türkçe oyun yöneticisi ve başlatıcısı sundu. Yeni PlayPanel sadece Windows kullanıcıları içindir ve bir Facebook hesabı ile kullanılabilir. Şu anda PlayPanel, sadece bir Facebook hesabı veya Adobe hesabınız üzerinden erişilebilir.

Windows için Adobe PlayPanel

Adobe PlayPanel tüm favori oyunlara hızlı erişim sağlar. Bu tek bir uygulama kullanarak tüm favori oyunları yönetme kolaylığı sunuyor. Adobe PlayPanel üzerinde Facebook arkadaşlarınızın oynadığı ve diğer tüm oyunları görebilirsiniz.

Adobe PlayPanel Özellikleri

  • Adobe PlayPanel, tüm oyunları kaydeder ve sevdiğiniz oyunlara hızlı erişim sağlar. Program size hızlı bir erişim sağlayan sol kenar çubuğunda oyunları görüntüler.

adobe-playpanel-kullanimi-2

  • Program, kullanıcı (editörler tarafından seçilmiş) özelliklerine sahip bölümler halinde kategorize edilmiş oyunları keşfedebilirsiniz, Sosyal (arkadaşlarınız tarafından oynanan) oyunlar ve trend oyunlar (en popüler oyunları).
  • Facebook arkadaşlarınıza göstermek için sevdiğiniz oyunları sabitleyebilirsiniz. Ayrıca “Ayarlar” seçeneğinden paylaşımı ve bağlantıları devre dışı bırakabilirsiniz.

adobe-playpanel-kullanimi

Adobe PlayPanel profili kendi bilgisayarında Adobe PlayPanel programı yüklü Facebook arkadaşlarınıza görünür olacaktır. Oturum açtıktan sonra burada arkadaşınızın PlayPanel aktiviteleri ve tersi bildirimlerini alacak, ancak her zaman “Ayarlar” kısmından bildirimleri kapatabilirsiniz.

Ayrıca, program otomatik olarak oyun oynatmayı sağlayacak ve PlayPanel üzerinde arkadaşlarınızla oyun oynamayı paylaşabilirsiniz. Tabi ki, her zaman bu seçenekleri devre dışı bırakabilirsiniz.

adobe-playpanel-kullanimi-1-

Tüm oyunlar kendi web sitelerinde barındırılan ve herhangi bir oyun karosu üzerine tıkladığınız zaman web sitelerine götürür.

Adobe PlayPanel İndir – Free Download

Genel olarak, Adobe PlayPanel oyun severler için güzel bir program ve geniş bir oyun koleksiyonu var ama bunu çalıştırmak için program ile birlikte sisteminize Adobe Flash Player yüklemek zorundasınız.

Adobe PlayPanel İndir

Adobe PlayPanel: Windows Ücretsiz Oyun Yöneticisi ve Başlatıcı İçin Yorum Yap