Adobe Reader

Sponsorlu Bağlantılar
XI 11.0.0
Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Reader: PDF Dosyaları Görüntüleme Programı

5/5, Toplam: 2 kişi

Adobe Reader, PDF dosyaları görüntülemek, yazdırmak ve açıklama eklemenize yardımcı olan Adobe tarafından sunulan ücretsiz ve Türkçe PDF okuyucu (PDF Reader) programdır. Zaten PDF okuyucu program denince akla ilk gelen Adobe Reader programıdır.

Adobe Reader, PDF görüntülemenin yanı sıra, PDF dosyaları üzerinde de bazı işlemler yapmanızı sağlıyor; PDF yorumlayıcıyı kullanarak yorum yapma: Adobe Reader XI, kapsamlı bir yorumlama araç seti ile geliyor. Yapışkan notlar ekleyerek, metni vurgulayarak ve çizgileri, şekilleri, damgaları ve daktilo aracını kullanarak PDF belgesinde yorumunuzu dilediğiniz yere yerleştirebilirsiniz.

Form doldurma: Basılı formları unutun. Yanıtlarınızı doğrudan PDF formuna yazın ya da form alanlarını tıklatarak doldurun. Ardından formu kaydedip hemen gönderin. İşte hepsi bu kadar. Dosyaları e-imzalarla imzalama: Belgelerinizi imzalamadan önce yazdırmanıza artık gerek yok. PDF belgelerinize elektronik imzanızı eklemek ve bu belgeleri başka kişilere imzalatmak Adobe Reader XI ile çok kolay! Formlar ve multimedya gibi tüm PDF içeriği türlerini açabilen ve bu içerik türleriyle etkileşime girebilen tek PDF dosyası görüntüleyicisidir.

Adobe Reader Hakkında Yazılar

Adobe Reader İçin Yorum Yap