Adres Defteri İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
1/5, Toplam: 1 kişi

Program zararlı yazılımlardan dolayı kaldırılmıştır. Dilerseniz Adres ve Telefon Defteri programını indirebilirsiniz.

Kişilerin bir listesini bilgisayarda tutmak ister misiniz? Adres Defteri programı sayesinde kişilerin isim, adres, telefonlarını kayıt ederek bilgisayarda bir adres defteri oluşturabilirsiniz. Program basit bir kullanıma sahip ücretsiz ve Türkçe olarak sunulmaktadır. XP (Msn stili) bir görünüme sahiptir. Kişilerin resimlerini de ekleyebilirsiniz. JPG, BMP ve WMF formatında resim ekleyebilirsiniz. Programı bir şifre ile koruyabilirsiniz. Bu sayede kişi listenizi başkalarına karşı korumuş olursunuz. Program için giriş şifresi belirleyerek, şifre girilmeden programın açılmasını önleyin. Kişi kayıtlarını yazdırabilirsiniz. Arama kutusu ile filtreleme yapabilirsiniz. Fontları istediğiniz şekilde renklendirebilirsiniz. Sınırsınız olarak kişi kaydı yapabilirsiniz. Ayırca eklediğiniz kayıtlara ait notlar eklemenizi de sağlar.

Adres Defteri sayesinde dijital ortamda tanımış olduğunuz tüm kişilerin kaydını tutabilirsiniz. Kişi listenizi şifre ile koruyabilirsiniz. Dilediğiniz zaman kişi listesinin çıktısını da alabilirsiniz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Adres Defteri İndir İçin Yorum Yap