Advanced Find and Replace

Sponsorlu Bağlantılar
7.8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Dosya İçi Metin Arama ve Değiştirme Programı

2/5, Toplam: 1 kişi

Advanced Find and Replace, HTML veya her hangi bir dosya türü olsun, bu dosyalar içinde kelime, metin aramayı sağlayan kaliteli bir program.

Advanced Find and Replace programı ücretli bir program ama ücretsiz deneme sürümünden faydalanabilirsiniz. Özellikle programcılar, Web tasarımcılar için yardımcı olacak bir program.

Advanced Find and Replace sadece metin veya kelime arama değil, istediğiniz kelime veya metini değiştirmeyi de sağlıyor.

Google veya Bing de olduğu gibi akıllı sorgu ile dosyaları arayın. Birden fazla dosya da basit veya çok satırlı metin değiştirin. Arama tamamlayın ve Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint dosyaları değiştirin. Toplu değiştirme işlemi ile kolayca değiştirmek veya birkaç dosya içinde yüzlerce farklı bağlantılar güncelleyebilirsiniz.

Google gibi bulunan metinler önizlenir. Tam özellikli bir dosya yeniden adlandırma olarak kullanılabilir. Klasörleri yeniden adlandırmak veya silmek için imkan sağlar. XML ve diğer formatlarda sonuçları kaydeder. Komut satırı parametreleri ile çalışır. Son derece hızlı, kullanımı kolay ve mükemmel sonuçlar verir. Bu programcılar ve Web Yöneticileri için büyük bir zaman tasarrufu sağlar.

Advanced Find and Replace İçin Yorum Yap