Advanced IP Scanner

Sponsorlu Bağlantılar
2.4.2601
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Ağ Tarama Programı

Advanced IP Scanner, LAN analizi için güvenilir ücretsiz ve Türkçe bir ağ tarayıcısıdır. Yerel ağdaki bilgisayarlar hakkında çeşitli bilgiler toplamak için imkan sağlar. Ağ üzerinde IP taraması yapar ve ağınızdaki tüm cihazları tespit eder. Tarama sonuçları kaydedilir ve gelecekteki taramalar için yeniden yüklenebilir. Ağda bulunan bilgisayarlarla ilgili bilgisayar adı, grup adı ve Mac adresi ve IP adresi bilgileri liste halinde gösterilir.

Program tüm ağ aygıtlarını tarar, paylaşılan klasörlere ve FTP sunucularına erişmenizi sağlar, uzaktan bilgisayar denetimi sunar (RDP ve Radmin aracılığıyla) ve hatta bilgisayarları uzaktan kapatabilir. Kullanımı kolaydır ve taşınabilir bir yayın olarak çalışır.

Wake-on-LAN, uzaktan kapatma seçenekleri ve HTTP / HTTPS ve FTP sunucuları için tarama içerir.

Advanced IP Scanner ile ağ paylaşımlarına kolay erişim, MAC adresleri tespiti, RDP ve Radmin ile bilgisayarların uzaktan kontrolü, ağ bilgisayarlarını uzaktan açma/kapatma gibi çok faydalı özellikler sunmaktadır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Advanced IP Scanner İçin Yorum Yap