Advanced Renamer (Portable)

Sponsorlu Bağlantılar
3.74
Sponsorlu Bağlantılar

Kolay Dosya ve Klasör İsmini Değiştirme Programı

Advanced Renamer (Portable), Windows bilgisayarda kolayca dosya ve klasör ismini değiştirmeyi sağlayan ücretsiz ve Türkçe programdır. Program toplu/çoklu olarak yeniden adlandırma yapma imkanı sunuyor. Hatta belirleyeceğiniz kurallar doğrultusunda dosya adı değiştirme işlemini daha pratik hale getirebilirsiniz. Dosya ve klasör ismini değiştirme kısayolu arıyorsanız Advanced Renamer programını deneyebilirsiniz.

Tek ve birden fazla dosya adı değiştirmek artık bir kaç tıklama ile mümkün. Program tek seferde sayısız dosya ve klasör ismini değiştirebilir. Dosyalar farklı konumlara taşınmış olsa bile kolayca 14 yöntem ile dosya ve klasör yeniden adlandırması yapabilirsiniz.

Aynı zamanda unicode desteği, etiket tabanlı yeniden adlandırma, MP3 / ID3 bilgilerini değiştirme, küçük resimli görüntüleme, özel yöntemler oluşturma, gerçek zamanlı olarak bir çok yeni isimler önizleme gibi özellikler sunmaktadır.

Advanced Renamer Portable sürümüdür. Herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Dosya ve klasör ismi değiştirmek kolay bir yol arıyorsanız Advanced Renamer programını hemen indirin ve kullanmaya başlayın.

Windows için diğer dosya araçları programlarına da bir göz atabilirsiniz.

Advanced Renamer (Portable) İçin Yorum Yap