Advanced SystemCare Free

Sponsorlu Bağlantılar
10.4.0.760
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Bilgisayar Bakım ve Onarım Programı

3.5/5, Toplam: 2 kişi

Advanced SystemCare Free, bilgisayarı temizlemek, bilgisayar performansını artırmak için tasarlanmış kaliteli ve ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Bilgisayarınız giderek yavaşlamaya mı başlıyor? Bilgisayarınızı ilk performansına ulaştırmak mı istiyorsanız? Bu ve benzeri sorularınız için bir cevap arıyorsanız, Advanced SystemCare Free iyi bir cevaptır.

Bu ücretsiz sistem optimizasyon programı bilgisayarı iyileştirmek için pek çok faydalı araçlar barındırıyor. Bilgisayarı optimize etmek, temizlemek, güçlü ve güvenli yapmak için yardımcı olacak güzel bir programdır. Bilgisayarınızı en iyi performansa ulaştırmak için gereksiz kayıt defteri girdilerini temizler, sistem ve internet hızının artmasına yardımcı olur. Tek bir tıklama ile, bilgisayarınızdaki tüm gereksiz dosyaları temizlemeyi sağlar.

Bilgisayarı optimize etmenin yanı sıra, antivirüs benzeri bir özellik de sağlıyor. Spyware, adware ve malware gibi kötü amaçlı yazılımları algılar ve bunları silmek, kaldırmak için yardımcı olur. Advanced SystemCare Free günümüzde en çok tercih edilen programlardan biridir.

Advanced SystemCare programının Free ve PRO olmak üzere iki ayrı sürümü mevcuttur. Free sürümü bazı özellikler kısıtlı olarak geliyor. Kapsamlı bir kullanım sunmuyor. Ama eğer ücretsiz programını kullandıysanız ve memnun kaldıysanız PRO sürümünü satın almanızı tavsiye ederim.

Bu ücretsiz program ayrıca Windows sistem sorunları düzeltmeyi de sağlar. Sonuç olarak, Advanced SystemCare Free bilgisayarı temizlemek, korumak, bakım ve onarım için yardımcı olacak çok kaliteli bir program.

Advanced SystemCare Free İçin Yorum Yap