Advanced SystemCare Ultimate 12

Sponsorlu Bağlantılar
12.1.0
Sponsorlu Bağlantılar

Sistem Optimizasyon ve Zararlı Yazılımlara Karşı Koruma Programı

Advanced SystemCare Ultimate 9, Windows bilgisayarınızı iyileştirmek, hızlandırmak için çeşitli araçlar sunan ve zararlı yazılımlara karşı koruma sağlayan ikili program paketidir. Sistem güvenliği ve performansı için tam ölçekli bir antivirüs yazılımıdır. En son Bitdefender antivirüs motoru ile entegre olmasının yanı sıra tam PC optimizasyon programıdır.

IObit Advanced SystemCare Ultimate 9 bilgisayarlar performansını etkilemeden virüsler, malware ve siber tehditlere karşı koruma sağlar. Yeni eklenen Speed Up modülü ile ve yeniden geliştirilen 10’un üzerinde sistem araçları büyük ölçüde hızlandırır ve sistem, disk ve tarayıcı performansını en üst düzeye çıkarır.

Yeni güncelleme antivirüs ile entegredir ve gerçek zamanlı koruma sağlar. Virüs, ransomware, DNS saldırılarından bilgisayarı korur. Advanced SystemCare Ultimate sistem optimize etmek ve bilgisayar performansını iyileştirmek için geliştirilen kaliteli programlardan biriydi. Son yollarında zararlı yazılımlara karşı bir güvenlik sistemi geliştirmekte. Bilgisayar performansını artırırken de güvenliğini sağlamaktadır.

Saldırılara karşı bilgisayarın güvende olduğundan emin olmak için bu yazılım yardımcı olacaktır. Advanced SystemCare Ultimate 9, virüs kaldırma yaparken duyarlılığını artıran yepyeni bir anti-virüs motoru ile Ransomware, Spyware, Adware, Dialer ve Hide-app zararlı yazılımlara karşı bilgisayarın güvenli ve sağlıklı olmasını sağlar.

Alet çantasında güvenlik ve onarım, sistem eniyileme, sistem temizliği kategorileri altında birbirinden faydalı araçlar mevcuttur. Anlayacağınız bilgisayarı tam anlamı yönetmek, iyileştirmek ve güvenliğini sağlamak için Advanced SystemCare Ultimate harika bir program.

IObit Advanced SystemCare Ultimate 9, sistem optimizasyonu sağlayarak iyileştirmeler yapmak, bilgisayar için daha üst düzey performans, zararlı yazılımlara karşı güvende kalmak, tarayıcı güvenliği ve DNS koruyucu özellikleri sayesinde tam anlamı ile güvende olmanızı sağlar. Öyle bir antivirüs programı olsun ki hem bilgisayar performansını etkilemesin hem de etkileyici güvenlik sağlasın. Bu anlamda Advanced SystemCare Ultimate işinize çok yarayacak. Ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Deneme sonunda memnun kalırsanız programı satın alabilirsiniz. Türkçe dil desteği sayesinde sorunsuz bir kullanım deneyimi sunar.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Advanced SystemCare Ultimate 12 İçin Yorum Yap