AdwCleaner

Sponsorlu Bağlantılar
6.047
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan ve Tarayıcıdan Araç Çubukları Kaldırma Programı

Malwarebytes AdwCleaner bilgisayardan adware, araç çubukları, potansiyel istenmeyen programlar (PUP) ve tarayıcı korsanlıkları ile ilgili zararlı yazılımları bulan ve silen ücretsiz ve Türkçe bir programdır. AdwCleaner kullanarak kolayca bilgisayarınıza daha iyi bir kullanıcı deneyimi sağlayabilir ve web tarama yaparken rahatsız edici eklerden kurtulabilirsiniz.

Program, oyun veya uygulama yüklemeleri ile bilgisayara bulaşan ve tarayıcı ana sayfasını değiştiren, arama motorunu değiştiren ve araç çubuğu yüklemelerini, reklam yazılımlarını kolayca kaldırmayı sağlar. AdwCleaner, özellikle ücretsiz indirmeler sunan uygulamalara özen göstermektedir. Çoğunluk ücretsiz uygulamalardan bilgisayara bu istenmeyen yüklemeler bulaşmaktadır.

Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox tarayıcılara yüklenmiş olan araç çubukları, arama motorları ve eklentileri kaldırın. Programı yükleyin ve tarama yapın. Tarama yaptıktan sonra kaldırmak istediğiniz seçenekleri işaretleyerek Programı kaldır düğmesi ile kaldırın.

AdwCleaner, program yüklemeleri ile otomatik olarak ekstra tarayıcı araç çubukları, adware ve diğer istenmeyen programları bilgisayara yüklemeye çalışanlara karşı işe yarayacaktır. AdwCleaner istenmeyen bu yazılımları arar, bulur ve temizler. Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32 & 64 bit ile uyumludur.

AdwCleaner Hakkında Yazılar

AdwCleaner İçin Yorum Yap