AeroBlend

Sponsorlu Bağlantılar
1.8 SR2
Sponsorlu Bağlantılar

Pencere Renklerini Duvar Kağıdına Göre Değiştirme

AeroBlend otomatik olarak Windows rengini ayarlamak ve mevcut masaüstü duvar kağıdını değiştirmek için kullanılabilir ücretsiz bir programdır. AeroBlend manuel plan değişikliklerinin yanı sıra slayt modları ile çalışır. AeroBlend duvar kağıdı için ortalama bir renk elde etmek için hızlı bir algoritma kullanır ve sonra buna göre pencere rengini ayarlar.

Bilgisayarınızdaki pencere renklerinin duvar kağıtları, ikonlar ya da içeriklere göre otomatik olarak değişmesini sağlar. AeroBlend duvar kağıdı veya simgenin veya pencere içeriğinin ortalama rengini elde etmek için hızlı bir algoritma kullanır. Renk Yoğunluğu ve şeffaflık gibi diğer seçenekler özelleştirilebilir.

AeroBlend, duvar kağıdının veya simgenin veya pencere içeriğinin baskın veya ortalama rengini elde etmek için hızlı bir algoritma kullanır. Renk Yoğunluğu ve şeffaflık yanı sıra diğer seçenekler de özelleştirilebilir.

Windows 8’de zaten otomatik renklendirme yerleşiktir. Şeffaflık seçenekleri Windows 8.x’de mevcut değildir · Windows 10 şu anda desteklenmiyor. Üçüncü taraf Windows temalarının AeroBlend ile uyumlu olacağı garanti edilmez.

AeroBlend ücretsizdir. AeroBlend uygulaması Windows 8 veya Windows 7 sistemleri ile uyumludur.

AeroBlend İçin Yorum Yap