Afterlight (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone Afterlight Fotoğraf Düzenleme ve Efekt Verme Programı

Afterlight, fotoğraf düzenleme ve fotoğraflara efekt vermek için Windows Phone mobil cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz güzel bir uygulamadır. Afterlight hızlı ve kolay düzenleme için mükemmel bir resim düzenleme uygulaması. Güçlü ve hızlı araçları ile eşleştirilmiş basit tasarımı ile kolayca fotoğraflara efekt vermek veya düzenlemek çok kolay.

Afterlight uygulaması görüntüleri geliştirmek için benzersiz sekiz ayar aracı içerir. Ayar araçlarından herhangi birini kullanım kolayca düzenlemeler yapın. Tamamen ayarlanabilir orijinal 27 filtre, çeşitli Instagram kullanıcıları tarafından 14 Misafir Filtreleri ve 16 Mevsimler filtre paketi ile toplamda 57 adet filtre sizi bekliyor.

35mm film ve basit cızırtılı filmi dokular da dahil olmak üzere anlık film ile oluşturulan gerçek ve doğal ışık sızıntıları içeren 66 doku.

Not: Bazı dokular ancak satın alınarak kullanılabilir.

15 farklı kırpma ve dönüştürme araçları ile kolay ve hızlı bir şekilde fotoğrafları kırpın veya çevirin.

Windows Phone için Afterlight uygulaması ile basit bir şekilde resim-fotoğraf düzenlemesi yapın, resimlere-fotoğraflara filtre-efektler uygulayın. Uygun bir fiyata satın alabilir, fotoğraflar üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz.

Afterlight (Windows Phone) İçin Yorum Yap