Agar.io (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Agar.io Oyunu

En beğenilen ve sevilen Agar.io oyunu artık Android mobil cihazlarda. Oyun çok basit olmasına rağmen dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla aynı ortamda oyun oynama keyfi sunar. Dünya çapında oyuncularla oynayın müttefikler edinin ve en güçlü rakipleri ortadan kaldırın.

Agar.io oyununu hemen hemen herkes bilir. Bilmeyenler için şunları söyleyelim; En küçük noktadan en büyük noktaya gelmek için yemleri yiyin veya sizden küçük rakipleri hem ortadan kaldırın hem de büyüyün. Ama dikkat edin diğer oyunların yemi olmayın. Sizi yediklerinde her defasında kolayca oyuna giriş yapın ve en baştan başlayın.

Agar.io oyununu Android cihazda oynarken WiFi üzerinden oynamanızı tavsiye ederiz. Sürekli internet kullanımı olacağı için mobil veriden bağlanıyorsanız paketiniz kısa sürede bitebilir. Bu nedenle WiFi üzerinden oynamanız daha sağlıklı olacaktır.

Android için Agar.io oyunu ile özellikle dokunmatik ekran için geliştirilen yeni kontroller sayesinde, bilgisayarda keyif alarak oynadığınız agar.io oyununa kaldığınız yerden Android telefonla devam edeceksiniz. Doğru kullanıcı adı ile çeşitli özel gizli temaları kullanabilirsiniz.

Agar.io (Android) İçin Yorum Yap