Agar.io (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.0
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Agar.io Oyunu

En beğenilen ve sevilen Agar.io oyunu artık iOS mobil cihazlarda (iPhone, iPad, iPod touch). Oyun çok basit olmasına rağmen dünyanın herhangi bir yerinden insanlarla aynı ortamda oyun oynama keyfi sunar. Dünya çapında oyuncularla oynayın müttefikler edinin ve en güçlü rakipleri ortadan kaldırın.

Agar.io oyununu hemen hemen herkes bilir. Bilmeyenler için şunları söyleyelim; En küçük noktadan en büyük noktaya gelmek için yemleri yiyin veya sizden küçük rakipleri hem ortadan kaldırın hem de büyüyün. Ama dikkat edin diğer oyunların yemi olmayın. Sizi yediklerinde her defasında kolayca oyuna giriş yapın ve en baştan başlayın.

Agar.io oyununu iOS cihazda oynarken WiFi üzerinden oynamanızı tavsiye ederiz. Sürekli internet kullanımı olacağı için mobil veriden bağlanıyorsanız paketiniz kısa sürede bitebilir. Bu nedenle WiFi üzerinden oynamanız daha sağlıklı olacaktır.

iPhone, iPad için Agar.io oyunu ile özellikle dokunmatik ekran için geliştirilen yeni kontroller sayesinde, bilgisayarda keyif alarak oynadığınız agar.io oyununa kaldığınız yerden iPhone telefonla devam edeceksiniz. Doğru kullanıcı adı ile çeşitli özel gizli temaları kullanabilirsiniz.

Agar.io (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap