Aimera - Beni Daha Fazla Sev (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
1.12
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Aimera - Beni Daha Fazla Sev Uygulaması

Aimera – Beni Daha Fazla Sev, selfie fotoğraf çekmek, filtreler uygulamak ve özelleştirme seçenekleri ile Android mobil cihazlar için ücretsiz fotoğraf uygulamasıdır. Önemli anları ve sevdiğiniz insanlarla fotoğraf çekin ve filtre uygulayın.

Aimera uygulaması 140’dan fazla gerçek zamanlı filtrelerden seçim yapın, öz çekim için yumuşak filtrelere ve fotoğraflar için canlı filtreler uygulayın. Herhangi bir düzenlemeye gerek kalmadan güzel ve çekici fotoğraflar oluşturun.

Özel kamera deklanşör tuşunu kendi zevkinize göre değiştirme imkanı sunar. Kendi özel tasarım deklanşörünle fotoğraf çekin. Sessiz kamera özelliği ile kütüphane, iş yeri veya herhangi bir ortamda çekinmeden sessiz modda öz çekim yapın.

Filtre uygulamanın yanı sıra çektiğiniz fotoğrafları çıkartmalar ile süsleyebilirsiniz. Ruh halinizi yansıtacak ve fotoğrafınız ile uyumlu olacak sayısız çıkartmalar ekleyin.

Çektiğiniz fotoğrafları kolayca paylaşabilirsiniz. Fotoğrafları doğrudan sosyal medyaya yükleme imkanı sunar.

Aimera’nın önemli özelliklerine bakacak olursak; Özçekim ve fotoğraflar için 140’ın üzerinde gerçek zamanlı filtre. Sık sık güncellenen çıkartmalar. Her yerde özçekim için sessiz modlu kamera. Sosyal medyada paylaşım için optimize edildi. Özel kamera deklanşör düğmesi

Aimera - Beni Daha Fazla Sev (Android) İçin Yorum Yap