AIMP (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
2.00
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin AIMP Medya Oynatıcı

AIMP Android mobil cihazlar için ücretsiz en iyi müzik çalar uygulamalardan biridir. Müzik formatlarının yanı sıra popüler video formatları da oynatır. Bliss koyu ve açık renkte tema desteği içerir. Güncellenen sürümleri ile daha çok tema desteğinin olmasını bekliyoruz. Basit ve hızlı kullanımı ile Android medya oynatıcı arayanlar için iyi bir seçim olacak.

AIMP uygulaması kaliteli ve güçlü  bir ekolayzır sunuyor. Müziklerin sesi az çıkıyor sorunu artık ortadan kalkıyor. Ses kalitesini bozmadan kaliteli bir şekilde ses artırabilirsiniz.

Albüm kapakları için destek içerir. Birden fazla çalma listesi oluşturabilirsiniz. İnternet radyo desteği de vardır. Stereo, çok kanallı ses bilgisi yeteneği vardır. Hızlı bir şekilde SD karttaki müzikleri ekleyebilirsiniz. Android v4.0 ve üzeri mobil cihazlarda kilit ekranı ile bütünleşir. Masaüstü için + Widget (yeniden boyutlandırma yeteneği; 4×1, 4×2 ve 4×4). Android v4.2 ve üzeri için kilit ekran + Widget.

AIMP uygulaması .ape, .mpga, .mp3, .wav, .ogg, .umx, .mo3, .it, .s3m, .mtm, .xm, .aac, FLAC, .mp4, .m4a, .m4b, .mpc, .wv, .opus, .dff, .dsf, .tta formatları destekler. Ayrıca CUE desteği içerir. 8-bant ekolayzır vardır.

Android telefondan basit ve hızlı bir şekilde kaliteli müzik dinlemek isteyenler için AIMP uygulamasını denemesini tavsiye ederiz.

AIMP (Android) İçin Yorum Yap