Aion Online Oyun Oyna

Sponsorlu Bağlantılar

Aion 3 boyutlu grafikler ile karşımıza çıkan ve Ncsoft tarafından sunulmakta olup bir MMORPG olan oyun yüksek kalitede görseller ile ücretsiz bir şekilde oynayabileceğiniz online oyunlardandır.

Aion online oyunda 2 tür ırk’dan olan karakterlerden seçim yaparak kişiselleştirin ve Atrei’nın Dünyasına sokmak için hazırlayın.

Oyun hem savaş hem de farklı çeşitlilikte objelerin toplanmasını gerektiren görevlere doğru sürüklemekte olan bir GDR olarak karşımıza çıkarken, diğer bir bölüm olan PvP kısmından baktığımız zaman herhangi bir sınırı olmayan büyük savaşlara doğru sizi sürüklemektedir.

aion-online-oyun-oyna

Aion oyununda tabi ki 2 farklı ırk birbirleri ile kanlı savaşlar yapmıyor. 3. bir ırkında Bilgisayar tarafından kontrol edilerek oyuna dahil olması oyun da daha büyük savaşların yaşanarak büyük kan göllerinin oluşmasına neden olmaktadır.

Crytek’in CryEngine grafik motoru oyun da daha büyük bir performans sergilenmesi için en senaryoların gözler önüne serilmesini sağlamaktadır.

aion-online-oyun-oyna

Aion oyunundan son olarak bahsedeceğimiz şeyler ise kısa bir yüklenme süresi olan ve fantastik grafikleri size sunan bir oyundur ve aylık ücretleri kaldırılmış olarak karşımıza çıkan bir oyun olduğunu söylüyor ve iyi eğlenceler diliyoruz.

Aion Online Oyna

Aion Online Oyun Oyna İçin Yorum Yap