Air Strike 3D İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Air Strike 3D: Android Ücretsiz Uçak Oyunu

Aır Strıke 3D

Air Strike 3D, Android akıllı telefon ve tabletlere indirerek eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir uçak savaşı oyunudur. Ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz oyunda gökyüzü sizleri bekliyor. Gökyüzünün hakimi olmak için Air Strike 3D ile savaşmaya hazırlanın.

Eğlenceli ve heyecan dolu anları Air Strike 3D uçak oyunu ile geçireceksiniz. Diğer uçakları yok etmek oyundaki amacınız sizin. Ya yok edeceksiniz yada yok olacaksınız. Yalnız hiç de kolay değil diğer uçakları yok etmek. Bunun için dikkatli olmanız gerekmekte.

3 farklı zorluk seviyesinin bulunduğu oyunda gerçek zamana dayalı oyun fiziği ve özel efektler bulunmakta. Oyunu ilk önce basit olanından başlayarak kendinizi geliştirdikçe oyunun zorluk seviyesini de değiştirirsiniz. Gerçek zamanlı oyun fiziği, etkileyici yıldırım ve özel efektleri sayesinde bağımlısı olacağınız uçak savaş oyununda 3 farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. İlk olarak kolayda başlayarak daha iyi bir pilot olduğunuzu düşündüğünüz zaman orta zorluk seviyesine, usta pilot olduğunuz zaman ise zor oyun moduna geçmenizi tavsiye ederim.

Düşman uçakları takip eden füzeler ile vurarak, kaçırma şansınızı sıfıra indirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra size sunulan 3 farklı uçak modelinden birini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun özelliklerine bakacak olursak;

  • Ücretsiz
  • Uçakları takip eden füzeler
  • 3 farklı uçak
  • Özel efektler
  • 3 farklı zorluk derecesi gibi daha bir çok özelliği ile Air Strike 3D sizleri bekliyor. İyi eğlenceler…

 

Air Strike 3D İndir (Android) İçin Yorum Yap