Airborne Driver

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Yarış Oyunu

Ücresiz

Airborne Driver 3D oyun grafiklerini barındıran ve sonsuz bir arcade yarış tarzını sizlere sunmak için geliştirilen ücretsiz bir araba yarışı oyunudur.

Daha yüksek para kazanmak için, aracınızı yükseltmek ve yenilerini satın almak için küresel yarış liderleri arasından sıyrılarak en hızlı sürücülerden biri olmaya çalışmalısınız. Unutmayın ne kadar hızlı olursanız daha fazla puan alan sürücü siz olursunuz. 100 KM hızla arabayı sürerken ikramiye puanları kazanmak ve nakit almak için diğer arabaları yakından sollamanız gerekiyor. Ayrıca iki yönlü oyun modunda ters yönde sürüş yapacağınız zaman ekstra puan ve para kazanacaksınız.

Uygulama çarpıcı 3D grafiklerin yanı sıra pürüzsüz ve gerçekçi araba sürüş keyfini sizlere sunuyor. Farklı araba seçimleri ile detaylı çevre yollarında kamyon, otobüs vb araçların oluşturacağı trafikte yarış yapacaksınız. Aracınıza dilediğiniz rengi verebilmek için renk seçeneği bulunuyor. Son olarak online olarak liderler ve bu liderlerin başarılarını görebileceğiniz bir tablo bulunuyor. Bunun yanı sıra daha gelişmiş bir oyun olan GT Racing 2 ve GT Racing 3 oyununu da deneyebilirsiniz.

Oyun bir yarış oyunu olup daha gelişmiş oyunların yanında biraz daha az gelişmiş olsa da ücretsiz olarak sunulması ona bir şans vermeye değer bence.

Airborne Driver İçin Yorum Yap