AirDroid (Android .APK)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android için AirDroid (.APK)

AirDroid Android akıllı cihazları uzaktan kontrol etmeniz için geliştirilen ücretsiz bir uzaktan kontrol programıdır. Ücretsiz olan bu program sayesinde sizde Android telefon ve tabletinizi kolay bir şekilde her yerden ulaşarak kontrol edin. Kablosuz İnternet bağlantısı ile erişim sağlayın ve yönetin. Bu arada yalnızca Windows’dan değil Mac ve Web aracılığı ile de kullanabilirsiniz.

Programı kullanarak izniniz olan arama, mesaj ve uygulama bildirimlerini Bilgisayar ekranına yansıtılır. Android cihazlarınızı daha kolay kullanmak için mouse ve klavyeyi kullanmanın tadını çıkarın. Mesaj servislerini (WhatsApp, WeChat ve Line vs) PC üzerinde kolayca kullanın.

Not: Android mobil cihazlar için AirDroid .APK dosyasıdır. Program geliştiricileri tarafından sunulduğu için herhangi bir sorun yoktur. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bilgisayar üzerinden her türlü mesajları alıp gönderme, dosya aktarımları yapabilme, sohbet etme uygulamalarını kullanabilme, zil sesi ve video oynatıp aktarma işlemlerini yapabilirsiniz.

Gerçek zamanlı olarak telefon ve tabletin anlık görüntülerine ulaşabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve apk dosyalarını içe ve dışa aktarma ve daha birçok işlemleri rahat bir şekilde yapmak için bedava olan bu programı denemenizi öneriyoruz.

AirDroid (Android .APK) İçin Yorum Yap