AIV MP3 cutter

Sponsorlu Bağlantılar
1.9
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz MP3 Kesme Programı

AIV MP3 cutter, Mp3 parçaların belli bir bölümünü kesmek için ücretsiz bir “mp3 kesme” programıdır. Mp3 parçaların sevdiğiniz bir kısmını kesmek için iyi bir programdır. Telefonlara zil sesi yapmak için veya herhangi bir amaç için müzik parçaların istediğiniz bir kısmını kesmeye yardımcı olacaktır.

AIV MP3 cutter mp3 şarkılardan küçük klipler ayıklayın. Kestiğiniz bölümleri zil sesi olarak kullanın. Windows açılış sesi olarak kullanın. Programın içinden seçilmiş klipleri oynatmak mümkündür.

AIV MP3 cutter program arayüzü biraz karışık gözükse de kullanımı çok kolaydır. Kesmek istediğiniz mp3 dosyasını eklemek için Open düğmesine tıklayın ve dosyayı seçin. Müzik dosyasının ne kadar süre olduğunu gösterir. Oynatmak ve durdurmak için Play/Pause düğmesini kullanın. Kesmek istediğiniz müzik dosyasının başlangıç kısmı için Set start düğmesini ve bitiş kısmını seçmek için Set end düğmesini kullanın. Ayrıca kesmek istediğiniz kısmı adım çubuğu ile de ayarlayabilirsiniz. Kesmek işlemi bittikten sonra Save Selection düğmesine tıklayın. Evet artık istediğiniz müzik bölümü hazırdır.

Mp3 kesme programı arayanlar ücretsiz AIV MP3 cutter programını deneyebilir.

AIV MP3 cutter İçin Yorum Yap