Akbank Direkt (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Akbank Direkt Mobil Uygulaması

3.33/5, Toplam: 3 kişi

Akbank Direkt, Android telefon ve tabletler için AKBANK tarafından geliştirilen, yapmak istediğiniz banka işlemleri için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe uygulamadır. Akbank Direkt mobil uygulaması sayesinde Akbank internet bankacılığı işlemlerini her an her yerden yapabilirsiniz.

İstediğiniz yerde istediğiniz zaman yapmak istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Anında tek şifre  kullanarak, müşteri numarası ile giriş yapabilme, ayrıca Türkiye’de bir ilk olan kredi kartı bilgilerini kullanarak ve giriş yapabilmeye olanak tanıyor.

İstediğiniz işlemi yapabileceğiniz gibi para transferi işlemini cepten yapabileceksiniz. Borç ödeme kolaylığı sağlayan Akbank Direkt ile kartınızın borcu varsa anında ödeyebilirsiniz.

Güncellenen sürümü ile gelen yenilikler;

  • Artık TC Kimlik Numaranızla da giriş yapabilirsiniz.
  • Referans Kodu ile Para Çekme fonksiyonunu ile Akbank ATM’lerinden kartınızı kullanmadan para çekebilirsiniz.
  • Bildirimler menüsünden seçeceğiniz bildirimlerinizi almaya başlayabilirsiniz.
  • İleri tarihli Havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Hesap detayındaki Alışveriş sekmesinden NEO kartınızla yaptığınız alışverişinizi takip edebilirsiniz.
  • Kredi Kartı ve Kredi başvurularınızı Başvurum Nerede menüsünden takip edebilirsiniz.

Akbank Direkt ile neler yapabilirsiniz; Tek şifre ile giriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Döviz kurlarını görüntüleyebilir ve hesaplama yapabilirsiniz. Gün içi işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Size en yakın Akbank Şube ve ATM’lerini görüntüleyebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Akbank Direkt (Android) İçin Yorum Yap