Akbank Direkt (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
3.10.2
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Akbank Direkt Mobil Uygulaması

Akbank Direkt, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için AKBANK tarafından geliştirilen, yapmak istediğiniz banka işlemleri için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe uygulamadır.

İstediğiniz yerde istediğiniz zaman yapmak istediğiniz işlemleri rahatlıkla yapabileceksiniz. Anında tek şifre  kullanarak, müşteri numarası ile giriş yapabilme, ayrıca Türkiye’de bir ilk olan kredi kartı bilgilerini kullanarak ve giriş yapabilmeye olanak tanıyor.

İstediğiniz işlemi yapabileceğiniz gibi para transferi işlemini cepten yapabileceksiniz. Borç ödeme kolaylığı sağlayan Akbank Direkt ile kartınızın borcu varsa anında ödeyin.

Akbank Direkt ile neler yapabilirsiniz; Tek şifre ile giriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Döviz kurlarını görüntüleyebilir ve hesaplama yapabilirsiniz. Gün içi işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Size en yakın Akbank Şube ve ATM’lerini görüntüleyebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Akbank Direkt (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap