Akbank Direkt (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Akbank Direkt Mobil Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Akbank Direkt MobilWindows Phone cihazlardan internet bankacılık işlemlerini yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe AKBANK resmi uygulamasıdır. Basit arayüz ve kullanım kolaylığı neredeyse tüm bankacılık işlemlerini istediğiniz yerden istediğiniz zaman gerçekleştirin.

Akbank Direkt Mobil uygulaması, kişiselleştirilmiş ana sayfası ile özel bir mobil bankacılık deneyimi sunuyor. Ayrıca tek şifreyle giriş kolaylığı ve Türkiye’de ilk kez kredi kartı bilgileriyle giriş imkânı sağlıyor.

Akbank Direkt Mobil’i daha önceden hiç kullanmadıysanız, “Tanışma Kampanyası” kapsamında 23 Haziran – 31 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştireceğiniz bankacılık işlemleri ücretsiz! Kampanya kapsamında, Akbank Direkt Mobil Bireysel’e ilk kez giren müşterilerimiz hesaptan EFT, Geç EFT, Havale(TL/YP), SWIFT, cep telefonundan para gönder, şans oyunu ödemeleri, KKB risk ve çek raporu, başka banka kart borcu ödeme işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştirebilecekler. Müşterilerimize işlem ücretleri 31 Ağustos’a kadar iade edilecek.

Akbank Direkt Mobil uygulamasıyla, ihtiyaç duyduğunuz her an, para transferinden gün içi işlem görüntülemeye, kredi işlemlerinden kart borcu ödemeye kadar birçok bankacılık işleminizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri numaranızla ilk kez giriş yaparken, müşteri numaranızı, kullanıcı adınızı ve Akbank Direkt şifrenizi; kredi kartınızla ilk kez giriş yaparken, kredi kartı numaranızı, kartınızın son kullanma tarihini ve kart şifrenizi girin. Daha sonraki tüm girişlerinizde, ilk kez müşteri numaranızla girdiyseniz, yalnızca Akbank Direkt şifrenizle; kredi kartı numaranızla girdiyseniz, yalnızca kredi kartı şifrenizle giriş yapabilirsiniz. Ayrıca, uygulama içinde yer alan En Yakın Akbank ve döviz hesaplama modüllerinden Akbank müşterisi olmasanız bile faydalanabilirsiniz.

Windows Phone için Akbank Direkt Mobil uygulaması ile neler yapabilirsiniz; Tek şifre ile giriş yapabilirsiniz. Kredi Kartı bilgileriniz ile giriş yapabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Para transferi ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi Kartı borcunuzu ödeyebilirsiniz. Döviz kurlarını görüntüleyebilir ve hesaplama yapabilirsiniz. Gün içi işlemlerinizi görüntüleyebilirsiniz. Size en yakın Akbank Şube ve ATM’lerini görüntüleyebilir, yol tarifi alabilirsiniz.

Akbank Direkt (Windows Phone) İçin Yorum Yap