Akıllı Telefon Kaydırma Kilidi Benzeri PC Kilitleme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Genellikle bilgisayar masaüstünü sürekli açık bırakırız veya kapatmayı unuturuz. Bu durum bir çok sorun veya gerçek bir tehdit oluşturabiliyor. Bilgisayar başında olmadığınız zaman bilgisayarın ekranı kilitlemesi gerekir. Bilgisayar belli bir süre hareketsiz kaldığı zaman veya belirlediğiniz bir zamanda otomatik olarak bilgisayarın kilitlenmesini ayarlamak gerekir. Bilgisayarı kilitlemeyi sağlayacak bir programa ihtiyaç duyuyorsanız sizler için ilgi çekici bir programı paylaşmak istiyorum.

Eusing Maze Lock programı Android kaydırma kilidi benzeri bir labirent kilitleme sistemi ile bilgisayarı kilitlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Akıllı telefon kaydırma kilidi modeli benzeri bir bilgisayar kilitleme programıdır.

Eusing Maze Lock İle Bilgisayarı Kilitleme

Bugün akıllı telefon kullanıcıların telefonu kilitlemek için desen/kaydırma kilidini kullanır. Eusing Maze Lock programı da buna benzer bir kilitleme işlevi ile güvenli bir şekilde bilgisayarı kilitlemeyi sağlıyor. Belirleyeceğiniz noktaları birbirine bağlayacak kendi şifrenizi oluşturabilirsiniz. Bu ücretsiz program bilgisayarı kilitlemek için eğlenceli bir yoldur. Bu Windows uygulaması bir dizi labirent veya desen kullanarak alternatif ve daha güvenli bir yöntem ile bilgisayarınızı kilitlemeye yardımcı olmak için özellikle tasarlanmıştır. Özellikle Dokunmatik Windows Touch cihazları veya Surface kullanıcıları için çok faydalı olacak.

Eusing-maze-lock

1 MB’den daha az bir boyutu ile, Eusing Maze Lock, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 ile uyumludur. Windows bilgisayarı kilitlemek için bir desen/kaydırma tabanlı tekniği kullanır. Programı yükleyip çalıştırdıktan sonra, varsayılan kilit özelliğini sıfırlayıp, kendi kaydırma kilidinizi oluşturun.

Programın kullanımı çok basittir. Sadece ‘Reset Pattern düğmesine tıklayın ve kendi desen kilidinizi oluşturun.

eusing-maze-lock-1

Program ayrıca şifrenizi unutmanız durumunda kilit deseni için bir yedekleme dosyası saklamanızı sağlar. Etkin olmadığı zaman Eusing Maze Lock bilgisayarınızı otomatik olarak kilitler.

Eusing Maze Lock sistem tepsisinde simgesini sadece tek bir tıklama ile Windows bilgisayarınızı kilitlemeye yardımcı olmak için tasarlanmış harika bir araçtır. Farklı bir kilitleme sistemi sağlar, aynı zamanda özel bir kısayol tuşu ile anında bilgisayarı kilitlemeyi sağlar. Sadece tek bir tıklama ile bilgisayarınız herhangi bir saldırıya karşı korunmaktadır. Artık bilgisayarınızı açık unutsanız bile bilgisayarınızın kilitli olmasını sağlar.

Eusing Maze Lock İndir

Eusing Maze Lock programını aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, programı çalıştırmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturmanızı tavsiye ederiz.

Eusing Maze Lock İndir

Akıllı Telefon Kaydırma Kilidi Benzeri PC Kilitleme Programı İçin Yorum Yap