Alarmset

Sponsorlu Bağlantılar
6.0.05
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin Alarma Kurma Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Alarmset, Windows bilgisayarda alarm ayarlayarak uyanmanızı sağlayacak ücretsiz ve Türkçe alarm kurma uygulamasıdır. Belirleyeceğiniz saatte sizi uyandıran ve ses, müzik gibi alarm sesi ayarlamanızı sağlayan güzel bir uygulamadır.

Alarm kurmanın yanı sıra belirleyeceğiniz zamanda bilgisayarı kapatma, yeniden başlatma, oturumu kapatma ve arka fon olarak fotoğraf yükleme imkanı sunan faydalı bir uygulamadır. Ayrıca bilgisayarda fazla zaman geçirmek istemiyorsanız uyarıcı olarak kullanabilirsiniz.

İstediğiniz bir tarih için alarm kurabilir ve alarmı otomatik hale getirebilirsiniz. Otomatik bilgisayarı kapatma ve açma programı arayanlar içinde yardımcı olacaktır.

Sürekli ayarladığınız alarmları Sık Kullanılanlar olarak kaydedebilir ve daha sonra tek bir tıklama ile alarmı otomatik yükleyebilirsiniz.

Alarm çaldığı zaman 5-30 dk arasında seçtiğiniz süre kadar alarmı erteleme özelliği mevcuttur. Akıllı telefonlarda mevcut olan alarm fonksiyonu gibi işlevsellik sunar.

Elektronik kol saatlerinizde bulunan bir özellik olan kullanıcının isteğine bağlı olarak saat başı ve yarım saatte bir küçük hatırlatıcı pencere ve sesli uyarı ile periyodik hatırlatma fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

 

Alarmset” İçin Bir Cevap

Alarmset İçin Yorum Yap