Alkali Diyet İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Alkali Diyet: Android Ücretsiz Diyet Programı

Alkali Diyet Android cihazlarınıza indirerek kullanabileceğiniz bir diyet uygulamasıdır. Alkali Diyeti meşhur bir diyet programlarından olup Android kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Peki Alkali Diyeti nasıl bir diyettir?

Alkali Diyet vücudun asit-alkali dengesini koruyarak kilo vermek isteyenlerin sağlıklı olarak kilo vermelerine yardımcı olan bir diyet türüdür. Son zamanlar da yapılan araştırmalar ile vücut hastalığa yenik düştüğünde asit oranı artıyor. Bu artan asit vücudun kilo almasına neden olduğu da kanıtlanmıştır. Yediğimiz bir çok yiyecek asidik etki yaratmaktadır. Bu etki de daha çok alkali olan sebze ve doğal gıdalar ile giderilebiliyor.

Alkali Diyet uygulamasının mantığı da bu diyette uyulması gereken kurallar, çeşitli diyet listeleri ve asit-alkali yiyecek tablosu yer almaktadır. Uygulamanın en güzel yönlerinden bir tanesi İnternet erişimine ihtiyaç duymaması. Uygulamadan Menu tuşu ile çıkış yapabilirsiniz. Uygulama hazırlanırken hem yerli hem de yabancı kaynaklardan faydalanılmıştır.

Alkali Diyetin püf noktaları, açıklamaları ve asit-alkali yiyecek tablosu bu uygulama ile elinizin altında olacak. Sağlıklı bir şekilde kilo vermek ve bu diyeti yapanlar için oldukça faydaları bir uygulama olduğunu düşünüyorum. Faydalı olacağını düşündüğüm bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik.

Alkali Diyet Ekran Görüntüleri

alkali-diyeti-indir

Alkali Diyet İndir (Android) İçin Yorum Yap