All-in-One Messenger (Chrome)

Sponsorlu Bağlantılar
1.0.7
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome Uzantısı İle Tüm Mesajlaşma Uygulamaları Tek Bir Yerde

All-in-One Messenger, Chrome eklentisi/uzantısı ile WhatsApp Messenger, Telegram, Messenger, Skype ve daha birçok bir uygulamayı bir araya getirin. Bu ücretsiz eklenti ile tek bir yerden yaklaşık 30 farklı mesajlaşma uygulamasını bir yerde bulacaksınız.

All-in-One Messenger ile basit bir uygulama içine en popüler sohbet ve mesajlaşma servisleri bir araya getirin.

All-in-One Messenger içinde barındırdığı uygulamalar: Skype, Google Hangouts, Facebook Messenger, ICQ, Steam, Slack, HipChat, Telegram, WeChat, ChatWork, GroupMe, Gitter, Grape, Discord, Flowdock, Yahoo Messenger, Tencent QQ, XMPP (Jabber), WIRE, Mattermost, Rocket.Chat, DingTalk, Dasher, Noysi, BearyChat, Missive, Zalo, Crisp, Flock.

Aynı anda tüm çoklu iş hesaplarını yönetmek için mükemmel bir araçtır. All-in-One Messenger hızlı Javascript v8 motoru gibi, bir çok Chrome teknolojisini kullanır. Bu arada Chromebook’unuzdaki akışkan çalışır.

All-in-One Messenger uygulaması yaptığınız görüşmeler, gönderdiğiniz ve aldığınız mesajlar vs hiçbir şeyi veritabanında tutmadığını iddaa ediyor. Bu açıdan güvenli ve gizli bir şekilde görüşmelerinizi yapacağınızı söylüyor. Her ne kadar inandırıcı olabilir bilinmez ama tüm sohbet ve mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirdiği için denemeye değer.

All-in-One Messenger (Chrome) İçin Yorum Yap