AllDup

Sponsorlu Bağlantılar
4.0.18
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardaki Aynı Dosyaları ve Klasörleri Bulma Programı

AllDup, Windows bilgisayarınızda hızlı bir arama yaparak çift / benzer / aynı dosyaları bulmak için yardımcı olan ücretsiz bir programdır. Hızlı arama algoritması sayesinde herhangi bir dosya türünü, örneğin; aynı metin, resim, müzik veya film dosyaları bulabilirsiniz.

Farkında olmadan bilgisayarımızda aynı dosyalardan olabiliyor. Özellikle internetten indirilen veya akıllı telefonlardan bilgisayara aktarılan fotoğraflar, videolar, müzikler, filmlerden aynı içeriklere sahip bir çok dosya olabiliyor. Bu da bilgisayar sabit diskinde gereksiz yer kaplamaktadır. Aynı dosyaları bulma programı sayesinde depolama alanını gereksiz yere işgal eden dosyalardan temizleyebilirsiniz.

AllDup bir veya daha fazla klasör veya sürücüler arasında çift / aynı dosyaları bulmanızı sağlar. Arama sonuçlarını daha net ortaya çıkarmak dosya filtreleme özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca boyut, isim, tarih, nitelikleri ve byte-byte içerik kıyasla dosyaları seçebilirsiniz. Ayrıca arama kısmında belirli dosya türlerini veya klasörleri dışlamak için çeşitli ayarlar yapabilirsiniz. AllDup seçili klasörleri tarama ve tespit edilen tüm yinelenen dosyaların bir listesini üretecektir.

El ile çift olarak kabul dosyaları seçebilir ya da otomatik olarak tarih veya klasör konumuna göre dosyaları seçmenizi sağlayan akıllı seçme seçenekleri kullanabilirsiniz. Aynı dosyaları bulmak ve silmek için AllDup yazılımını deneyebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirin ve kullanın.

AllDup İçin Yorum Yap