ALLPlayer

Sponsorlu Bağlantılar
7.3
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin En İyi Müzik Çalar ve Video Oynatıcı

3.75/5, Toplam: 4 kişi

ALLPlayer, en iyi ücretsiz ve Türkçe medya oynatıcı programdır. Sunduğu özellikler ve kullanım kolaylığı ile en iyisi olmayı hak ediyor. Müzik dinlemek, video ve film izlemek için kaliteli bir program.ALLPlayer sadece bir medya oynatıcı değildir. Altyazılı film izlemek veya bir film için otomatik altyazı indirme sağlar. Video formatları arasında dönüştürme sağlayan video dönüştürücü özelliği vardır. Neredeyse tüm ses ve video dosyalarını oynatmayı destekler. Herhangi bir codec yüklemenize gerek yoktur. Filmler ile ilgili film kapağı ve hakkında bilgi indirmeyi sağlıyor. Filmleri 2 ayrı monitörde göstermesi bir çok kullanıcı için çok faydalı olacak. DivX altyazı mux/demux programı da diyebiliriz.

ALLPlayer kolay bir video editörü de sağlıyor. Video dosyalarını düzenlemek artık çok kolay. En iyi MKV ve DivX Plus çalar programdır. Çalma listesi ve ekolayzır (equalizer) desteği mevcut. Programın en çok beğendiğim özelliklerinden biri de Rar dosyası içinde ki müzik ve video dosyalarını rar dosyasından çıkarmadan oynatmayı sağlar. DivX, XviD, MP3, AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APE ve daha fazla ses ve video dosyalarını oynatmayı destekler.

Sonuç olarak, ALLPlayer pek çok medya programını bir arada bulunduran medya paketi programdır. Mp3 çalar, video oynatıcı, altyazı indirme, altyazı düzenleme, video düzenleme, video dönüştürme ve daha bir çok özellikleri içinde barındırır. Farklı özellikte programlar indirmek yerine ALLPlayer ile hepsine sahip olabilirsiniz. Hemde ücretsiz olarak. Her bilgisayarda olması gereken harika programlardan biridir.

Ayrıca Android için ALLPlayer uygulamasını indirebilirsiniz. Android mobil cihazınızdan da sorunsuz alt yazılı video veya film izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

ALLPlayer İçin Yorum Yap