ALLPlayer: Ücretsiz En İyi Medya Oynatıcı Programlardan Birisi

Sponsorlu Bağlantılar

Zengin özelliklere sahip ve ücretsiz olarak sunulan bir müzik çalar veya video oynatıcı bulmak gerçekten zor olabilir. Her medya oynatıcı, benzersiz özellikleri ile en iyi olduğunu iddia eder ama çoğu gereksiz özellikler ile dolu sadece şişirilmiş canavarlardır. Neyse ki, iyi ve ücretsiz medya oynatıcılar var. Kullanışlı, ses / video formatları ile her türlü uyumlu özellikleri ile bir medya oynatıcı arıyor olabilirsiniz.

ALLPlayer en iyi ücretsiz medya oyuncularından birisidir. Tanıdık bir kurulum sihirbazı ile basit bir Windows uygulamasıdır. Yalnız programı yüklerken gerekli olanları kontrol edin. ALLPlayer bazı ek programlar getirebilir, yüklemesi sırasında buna dikkat etmenizi tavsiye ederim.

ALLPlayer ücretsiz ve Türkçe bir kullanım ve ayrıca kalitesi ile de ön plana çıktığı için kesinlikle kullanmanızı tavsiye ettiğim bir program.

ALLPlayer inceleme ve özellikleri

Bu web üzerinden popüler diğer medya oynatıcılardan daha birçok özellik sunuyor. Diğer video oyuncuların aksine, ALLPlayer eşleşen altyazılı film izleme imkanı sunuyor. İzlediğiniz film için uygun altyazı bulmak için çevrimiçi veritabanı ile bağlanır. Aynı zamanda altyazıları istediğiniz şekilde özelleştirmeyi sağlar. Ayrıca okuma hızınıza göre, filmde gösterilen altyazı hızını ayarlayabilirsiniz.

ALLPlayer-indir

Eşsiz özelliklerinden biride Seslendirme/Dublaj özelliğidir; filmlerde altyazılar için insan sesi ile konuşma sentezleyici tarafından okuma yeteneği.

Altyazı özelliğinin yanında, ALLPlayer ayrıca çeşitli ses ve video dosyalarını kullanarak çalma listeleri oluşturmak ve daha sonra listeyi sırayla oynatmak için yardımcı olur. Program aynı zamanda çalma listesi bittikten sonra bilgisayarınızı otomatik kapatmak için ayarlanabilir.

En popüler Windows Media Player’ın aksine, ALLPlayer herhangi bir dış dekoder olmadan ses CD’leri, video DVD’leri ve RAR dosyalarını çalabilir. Neredeyse her mevcut video ve ses formatlarını çalar ve film dosyası açma ile ilgili bir sorun varsa son codec güncellemek için uygulanan LiveUpdate işlevi vardır.

Popüler DivX, XviD, MP3 ve AVI, FLV, MP4, 3GP, MKV, M2TS, MPG, MPEG, RMVB, WMV, QuickTime, MOV, FLAC, APEve daha fazla ses ve video dosyalarını oynatmayı sağlar.

ALLPlayer sunduğu harika ekolayzır sayesinde müzik dinlemenin tadını çıkarın.

ALLPlayer-muzik-calar

ALLPlayer her kelimeyi okumak için IQ Text fonksiyonu sayesinde diğer medya oynatıcılara göre altyazıları biraz daha uzun süre ekranda tutma özelliğine sahiptir.

ALLPlayer Türkçe İndir – Free Download

ALLPlayer ile hem müzik dinlemek, hem kaliteli video izlemek hem de altyazılı filmleri gönül rahatlığı ile izleyebilirsiniz. En iyi ücretsiz medya oynatıcı programı arıyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıdan indirin.

ALLPlayer Türkçe İndir – ALLPlayer İndir (Android)

ALLPlayer: Ücretsiz En İyi Medya Oynatıcı Programlardan Birisi İçin Yorum Yap