AlomWare Actions: Kısayol Tuşları İle Her Şeyi Otomatik Yapın

Sponsorlu Bağlantılar

AlomWare Actions Lite bir kısayol tuşu atayarak Windows bilgisayarınızda basit görevleri otomatik yapmayı sağlayan ücretsiz bir araçtır. Art arda bir görev yapmak istiyorsanız AlomWare Actions çok yararlı bir araçtır. Düzenleyeceğiniz kısayol tuşları görevleri otomatik gerçekleştirmek mümkün olacak. Bilgisayarda yapmak istediğiniz işlemlere veya görevlere kısayol tuşları atayarak tek bir tıklama ile otomatik yapılmasını sağlayabilirsiniz.

bilgisayarda-kisayol-tuslari-ile-her-seyi-otomatik-yapin-

Alomware Actions

Alomware Actions kullanımı oldukça kolay ve kısayol tuşları ile ilişkili eylemler oluşturabilirsiniz.

Her şeyden önce Alomware Actions programını aktif edecek bir ana kısayol seçmeniz gerekir ve sonra kısayol tuşları için eylemleri ilişkilendirmek gerekir. Sol alanda artı simgesine basarak yeni bir eylem oluşturabilir ve eylem oluşturulduktan sonra ona adımları eklemeniz gerekir.

Adımlar basit bilgisayar mantığına çok benzer çalışır. Adımlara if-else ifadeleri ekleyebilir veya önceki adımlarda hiçbir ilgisi olmayan bir görevi gerçekleştirmek için bağımsız adımlar ekleyebilirsiniz.

bilgisayarda-kisayol-tuslari-ile-her-seyi-otomatik-yapin

Sesleri çalabilir, mesaj görüntüleyebilir, bilgisayarı beklemeye alabilir, e-posta gönderebilir, fare tıklamaları gerçekleştirebilir, web sayfaları açabilir, klasör oluşturabilir ve hemen hemen her şeyi yapabilir.

Şimdi, bir eyleme bir kısayol atamak için sadece eylemler listesinin üstündeki kısayol simgesine basın ve uygun bir kısayol seçin. Bir kısayol Ctrl, Alt, Shift ve Win kombinasyonu arasında değişen herhangi bir şey olabilir.

Bilgisayarda görevleri otomatikleştirmek istiyorsanız Alomware Actions Lite etkili bir araçtır. Arayüzü gerçekten çok basit ve anlaşılır düzeydedir. Fazla zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Alomware Actions Lite İndir

Alomware Actions Lite sürümünü kullanmak tamamen ücretsizdir. Ancak en fazla 10 eylem-görev oluşturmanızı sağlar. Daha fazlası için programı satın almanız gerekir.

Alomware Actions Lite İndir
Kısayol Tuşları İle Görevleri Otomatikleştirme Programı
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

AlomWare Actions: Kısayol Tuşları İle Her Şeyi Otomatik Yapın İçin Yorum Yap