Alomware Actions Lite

Sponsorlu Bağlantılar
1.27
Sponsorlu Bağlantılar

Kısayol Tuşları İle Görevleri Otomatikleştirme Programı

Alomware Actions Lite bir kısayol tuşu atayarak Windows bilgisayarınızda basit görevleri otomatik yapmayı sağlayan ücretsiz bir araçtır. Art arda bir görev yapmak istiyorsanız çok yararlı bir araçtır. Sadece tek bir kısayol tuşuna basarak görevleri gerçekleştirmeyi sağlar.

Alomware Actions bir kısayol tuşuna basarak kolayca uygulamaları, belgeleri, klasörleri ve web siteleri açmak için eylemler oluşturmanızı sağlar; hareket ve fareyi tıklayarak, e-posta göndermek ve pano metnini değiştirilmesi gibi günlük görevleri otomatik hale getirebilirsiniz.

Alomware Actions Lite taşınabilir programdır. Herhangi bir kurulum yapmanız gerekmez. Doğrudan çalıştırın ve kullanmaya başlayın. Alomware Actions Lite kullanımı çok kolaydır. Görevler eklemek, çıkarmak, düzenlemek için ana arayüzde yer alan düğmeleri kullanacaksınız.

Bilgisayarda gündelik olarak yaptığınız işlemleri otomatik hale getirmek için faydalı olacak harika program. Yapmak istediğiniz görevleri belirleyin ve kısayol tuşları atayın. Artık belirlediğiniz kısayol tuşlarına basarak yapılacaklar otomatik olarak yapılır.

Not: Alomware Actions Lite ücretsiz sürümüdür. Herhangi bir ücret ödemeden kullanacaksınız. Ancak en fazla 10 eylem düzenlemeye izin veriyor. Daha fazla görev atamak için programı satın almanız gerekiyor.

Alomware Actions Lite Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Alomware Actions Lite İçin Yorum Yap