Alpemix

Sponsorlu Bağlantılar
3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz ve Türkçe Uzaktan Bağlantı Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Alpemix, Windows bilgisayarlar için uzaktan masaüstü bağlantı sağlayan, uzaktan yardım ve sunum için geliştirilen kurulum ve üyelik gerektirmeyen ücretsiz ve Türkçe bir programdır. Herhangi bir yerdeki bilgisayara uzaktan bağlanın ve bilgisayar karşısında oturur gibi uzak bilgisayarı kullanın. Program hız ve kolaylık açısından diğer uzaktan bağlantı programlarından kendini ayırıyor.

Android için Alpemix Uzak Masaüstü uygulamasını indir

Uzaktan bağlantı dendiği zaman akla hemen TeamViewer gelir. TeamViewer alternatifi olarak hatta onun yerine kullanabileceğiniz gerçekten başarılı bir program. Alpemix programını bilgisayara kurmanız, üye olmanız gerekmiyor. Sadece Alpemix programını indirin ve doğrudan çalıştırın. Bu sayede yardım, sunum, dosya transferi veya herhangi bir amaç için hızdan tasarruf yapmanızı sağlar.

kolay kullanımlı arayüz, üst düzey güvenlik, kişisel liste oluşturma, dosya transferi, anlık mesajlaşma, sesli konuşma gibi faydalı özelliklere sahiptir. Kolayca uzaktaki bir bilgisayara bağlanın yardım veya bakım yapın. uzaktan eğitim, sunum veya toplantı yapın. Özellikle şirket için iletişimi ve yardımlaşmayı daha kolay hale getirin.

Alpemix İçin Yorum Yap