Amazing Runner İndir (iPhone / iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Amazing Runner: iPhone, iPad Ücretsiz Koşu Oyunu

Amazing Runner oyunu iPhone ve iPad akıllı cihazlarınıza indirerek oynayabileceğiniz bir koşu oyunudur. Oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun yapı bakımından diğer koşu oyunlarıyla aynı yapıya sahiptir.

En popüler koşu oyunlarından olan Subway Surfers gibi Amazing Runner‘da da koşan bir karakteri kontrol edeceksiniz. Diğer koşu oyunları gibi koşu esnasında karşınıza bir takım engeller çıkacaktır. Karşınıza çıkacak bu engelleri çok doğru zamanda ve ani hamleler ile geçmelisiniz. Oyunda amacınız diğerlerinde olduğu gibi koşa bildiğiniz en uzun mesafeye koşabilmektir. Böylelikle de en yüksek puanları alabileceksiniz.

Farklı bir atmosfer ile karşılaşacağınız oyun içi grafikler oldukça kaliteli. Oynarken oldukça fazlaca eğleneceğinizi düşünüyorum. Ayrıca puanlarınızı paylaşmayı da unutmayın.

Amazing Runner iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz heyecanlı bir sonsuz koşu oyunudur. Bölüm içlerinde serpiştirilmiş taşları da toplamanız gerekmektedir. Bu taşları toplayarak karakterinizi daha da güçlü hale getirin.

Amazing Runner Ekran Görüntüleri

Amazing Runner

Amazing Runner İndir (iPhone / iPad) İçin Yorum Yap