AMC Security (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin AMC Security - Antivirus Boost Uygulaması

AMC Security – Antivirus Boost (yani, Advanced Mobile Care), IObit tarafından Android mobil cihazlar için geliştirilen ücretsiz ve Türkçe güvenlik ve iyileştirme uygulamasıdır. Windows için Advanced SystemCare Free programı ile aynı işlevsel özellikler sunmaktadır. Android telefonu hızlandırmak, iyileştirmek ve güvenliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Uygulama olası tehlikelere karşı Android cihazı korur ve verimliliğini artırmak için iyileştirme araçları sunmaktadır. Yani anlayacağınız Android cihaz için hem koruyucu hem de hızlandırıcı uygulamadır.

AMC Güvenlik, cihazınızı virüslere, truva atlarına, güvenlik deliklerine, kötücül ve casus yazılımlara karşı korur. Akıllı tarama, sizin tüm çalışan uygulamalarınızı, önbellek çöpünü, gizlilik kayıtlarını ve işe yaramayan APK dosyalarını temizlemenize olanak sağlar. Derin tarama size, çöp dosyaları, büyük dosyaları ve artakalan dosyaları temizleme olanağı sağlar. Tüm temizlik birkaç dokunuşla gerçekleşir. Daha çok resim ve video çekmeniz ve uygulama yüklemeniz için yeterli depolama alanına sahip olmanızda size yardım eder.

Mobil Telefon Hızlandırıcı: Cihazınızı bir dokunuşla hızlandırmak için artalanda çalışan uygulamaların durdurulmasına ve RAM’ınızın (belleğinizin) temizlenmesine yardımcı olur.

Oyun Hızlandırıcı: Oyun hızınızı ve deneyiminizi, ayrıca gecikmesiz düzgün oyun oynamayı geliştirir.

Ödeme Koruyucu: Taklit uygulamalarn bulunmasına yardım eder, şöyle ki; para çalınmadan önce programı kaldırabilirsiniz. Bir ödeme uygulamasını çalıştırdığınız zaman, artalanda tüm sürede size korumaya devam eder.

Uygulama Yönetici, Pil Koruyucu, Arama Engelleyici, Gizlilik Kilitleyici ve daha çok özellik Kenar çubuğunda sunulacaktır.

Android telefonu veya tableti hızlandırmak, yavaşlamadan veya kasmadan oyun oynamak, internettte güvenli gezinmek ve tüm tehlikelere karşı koruma sağlamak için AMC Security – Antivirus Boost uygulamasını deneyebilirsiniz. Bu alanda Android cihazlar için en iyi olan 360 Security – Antivirüs Boost uygulaması için de bir alternatif veya daha iyisi diyebiliriz.

AMC Security (Android) İçin Yorum Yap