AMD Chipset Drivers

Sponsorlu Bağlantılar
17.10
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10, 8.1, 7 için AMD Yonga Seti Sürücüsü

Masaüstü bilgisayarlar için AMD Chipset (yonga seti), ev eğlencesi, oyun oynamak ve iş verimliliği için en ileri platform teknolojilerini desteklemek üzere tasarlanmıştır.

Ryzen işlemcileri için AMD Chipset Drivers (Yonga Seti Sürücüsü) indirin. Bu sürücü kümesi, AMD Ryzen işlemcileri ve AMD Soket AM4 ile optimize edilmiş yonga seti uyumluluğu sağlar.

AMD Ryzen işlemcileri için hazır – AMD Socket AM4, şirketin gelecekteki en hızlı DDR4 bellek, PCIe 3.0 ve NVMe teknolojilerini hedefleyen yeni platformunu ve bir yonga setindeki ilk yerli USB 3.1 Gen2 desteğini temsil ediyor. Yeni AM4 platformu, gerçek dünyadaki esneklik için yapılandırılabilen işlemci-doğrudan SATA ve USB bağlantısı ile bugünün ve yarının önde gelen özelliklerinden yararlanmaktadır.

Bu sürücü X370, B350, A320 ve A300 yonga setlerini destekler. Windows 10 / 8.1 / 7’yi (32 ve 64-bit) destekler.

Bu pakete şunlar dahildir:

  • AMD Chipset Drivers
  • AMD AHCI Driver
  • AMD USB 3.0 Driver
  • AMD SB7xx RAID Drivers
  • AMD SB8xx RAID Drivers
  • AMD A-Series APU Chipset RAID Drivers
  • AMD E-Series APU Chipset RAID Drivers
  • AMD Ryzen Series drivers

Windows işletim sistemi, bilgisayarların temel anakart işlevlerini tanımasını sağlayan genel bir sürücüyü otomatik olarak yükler. Bununla birlikte, tüm pano bileşenlerini kullanmak için uygun yonga seti sürücüleri uygulanmalıdır.

Bu paketi kurarsanız, sistem chipset (yongaseti) ile ilgili bilgi alacaktır. Ayrıca, bu adım uyumluluk ve veri yolu aktarım hızlarını artırabilir, uyku durumu davranışı, güç tasarrufu işlevselliği ve diğerleri için çeşitli değişiklikler ekleyebilir veya yeni özellikler için destek içeriyor olabilir.

Bu sürümü uygulamak için sistem yapılandırmanın bu paket tarafından desteklendiğinden emin olun, dosyayı alın, kullanılabilir kurulumu çalıştırın ve ekrandaki talimatları izleyin. Uygun olmayan yongaseti sürücülerinin yüklenmesinin bilgisayarların arızalanmasına neden olabileceğini unutmayın. Buna ek olarak, tüm değişikliklerin yürürlüğe girmesi için mevcut sürümü tamamen uyguladıktan sonra bir sistem yeniden başlatmayı gerçekleştirin. Diğer OS’lerin uyumlu olabileceği ihtimaline rağmen, vurgulananlar dışındaki platformlara herhangi bir yazılım yüklemenizi önermiyoruz.

AMD Chipset Drivers İçin Yorum Yap