AMMYY Admin

Sponsorlu Bağlantılar
3.5
Sponsorlu Bağlantılar

Uzak Masaüstü Bağlantı ve Kontrol Programı

4/5, Toplam: 9 kişi

Zararlı yazılımlardan dolayı indirme linkleri kaldırılmıştır.

AMMYY Admin 3.5, uzaktan bilgisayar bağlantısı yapmayı sağlayan ücretsiz uzak masaüstü bağlantı programıdır. Uzak masaüstü bağlantısı yapmak istiyorsanız ve herhangi bir ayar yapmadan kolayca bir bilgisayara bağlanmak istiyorsanız bu ücretsiz programı denemenizi tavsiye ederim.

AMMYY Admin ile herhangi bir ayar, yapılandırma yapmadan kolay ve hızlı bir şekilde uzak masaüstü bağlantısı yapabilirsiniz. Bu program pek çok faydalı özellikler sunuyor. Özellikle, istemci ve sunucu kullanımı için tek bir uygulama sunmasıdır. Ayrıca uzaktan bağlantı yapmak için 4 farklı mod sunuyor.

Uzaktaki bir bilgisayar için masaüstü veya bilgisayar kontrolünü seçebileceğiniz masaüstü paylaşma modu var. Ya da iki bilgisayar arasında sesli sohbet edebileceğiniz bir mod var. Ya da iki bilgisayar arasında sadece dosya transferi etmeniz için dosya yönetimi modu var. Ya da Microsoft uzak masaüstü protokolünü kullanan bilgisayara bağlanmanız için mod mevcut.

AMMYY Admin 4 farklı modundan dolayı bu programı çok seviyorum. İş arkadaşlarınız arasında sadece dosya transferi yapmak istiyorsanız ayrı bir mod, sadece masaüstü veya bilgisayar kontrolü için ayrı mod sunması programın ne kadar kullanışlı olduğunu gösteriyor. Ayrıca Portable olması da ayrı bir güzellik. Herhangi bir kurulum yapmadan doğrudan çalıştırılabilir dosyasına çift tıklamanız yeterli. Kimlik bilgilerini girerek hemen uzaktaki bir bilgisayara bağlanabilirsiniz.

AMMYY Admin programını, Chrome tarayıcısından indirme yaptığınız zaman sorun yaşayabilirsiniz. Internet Explorer, Mozilla Firefox veya Opera tarayıcılardan indirme yapmanızı tavsiye ederiz.

AMMYY Admin İçin Yorum Yap