Android için En İyi Araba Yarışı Oyunları

Sponsorlu Bağlantılar

İndir76.com ailesi olarak sizlere en iyi yerli ve yabancı araba yarışlarından bir derleme yaptık.

Bilindiği üzere son dönemlerde Türk oyun geliştiriciler tarafından da geliştirilen araba oyunları popüler olma yolunda oldukça önemli adımlara imza atıyorlar. Öyle ki kullanıcı sayıları milyonları geçti.

Sizler için derlemiş olduğumuz en iyi araba oyunları arasına bakalım hangileri girmiş. Eğer bizim seçtiğimiz oyunların dışında bildiğiniz daha popüler oyunlar var ise bizimle paylaşın ve bizde hemen yayınlayalım.

En Popüler Araba Yarışı Oyunları

1. Asphalt 8: Airborne

Evet arkadaşlar sırada hız tutkunlarının en çok sevdikleri oyunlardan olan Asphalt 8: Airborne’ye geldi. Oyunda Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi yüksek hız yapabileceğiniz araçlardan seçerek yarışacaksınız.

Eş zamanlı olarak gerçekçi motor sesleri ve kaliteli görselleri ile mutlaka denemeniz gereken oyunların başında gelmektedir.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari

Asphalt 8: Airborne İndir (Android)
Android İçin Asphalt 8: Airborne Oyunu

2. Traffic Racer

Araba oyunları denince akla gelen oyunların başında geliyor. Evet bahsettiğim oyunun ismi Traffic Racer. Soner Kaya tarafından geliştirilen oyun 3 milyon indirme sınırına dayandı.

Traffic Racer basit oynanışa sahip olan ve eğlencesi bol olan Türk yapımı bir araba oyunudur. Oyunda ki amacınız trafikle dolu yollarda yapabileceğiniz maksimum hıza ulaşarak en yüksek puanı toplamaktır.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-1

Traffic Racer İndir (Android)
Android için Ücretsiz Araba Yarışı Oyunu

3. Dr. Driving

Evet sıra geldi ikinci oyunumuza. Yine eğlenceli bir oyun yapısı ile oyun severleri kendisine hayran bıraktırıyor. Bu oyunda da park etmeye çalışacağınız bir arabayı kontrol ediyorsunuz. Trafikle dolu yollarda istenilen sürede aracı istenilen noktaya götürerek park etmeye çalışıyorsunuz. Dr. Driving eğlenceli yapısı ile sizi kendisine hayran bırakacak.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-2

4. Hill Climb Racing

Üçüncü sırada oldukça hassas bir oyun yapısı ile karşımıza çıkan bir oyun var. Evet Hill Climb Racing engebeli arazilerde bitiş çizgisine ulaşmaya çalıştığınız bir oyundur. Oyunu oynarken dikkatli olmanız gerekiyor çünkü bitmek üzere olan benzin ile yarışıyorsunuz. Benzininiz bitmeden sonraki benzin deposunu almaya çalışın. Böylece yeterli benzinle bitiş çizgisine ulaşabilirsiniz.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-3

5. Hızlı ve Öfkeli 6

Londra sokaklarında deneyimli yarışçılara karşı hızlı yarışlarda büyük mücadeleler sizleri bekliyor. London sokaklarında drift ve drag yaparken sizden daha tecrübeli ve yetenekli şoförlere karşı yarışacak ve onları tozunuz da bırakmaya çalışacaksınız.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-4

6. Real Racing 3

Ödüllü araba yarışlarından olan oyunda oldukça zorlu rakiplere karşı sürüş deneyimini ortaya koymaya çalışacaksın. Oyunda farklı yarış türlerinde yarışacak, aracını dilediğin gibi özellştirebileceksin. Yarışırken yapman gereken rakiplerine pistlerin tozunu yutturmak olacak.

android-icin-en-iyi-araba-yarisi-oyunlari-5

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Android için En İyi Araba Yarışı Oyunları İçin Yorum Yap