Android için Opera Max 3.0 ile yeni tasarım ve Facebook desteği

Sponsorlu Bağlantılar

Opera Yazılımı Android için Opera Max 3.0‘ı piyasaya sürdü ve bu sayede aerodinamik bir arayüz ve Facebook veri tasarrufu desteği sağlandı.

Opera Max, cihazınızla internette kullandığınız web siteleri, uygulamalar ve hizmetler arasında bulunan bir veri tasarrufu uygulamasıdır.

Bir tünel gibi çalışır ve kullandığınız aygıta ulaşmadan önce verileri sıkıştırır. Uygulama, veri kullanımını izler ve web siteleri ve uygulamalarla ve ayrıca (bazı) medya akışlarıyla çalışır. Buna ek olarak, veriyi şifrelediği için genel WiFi kullanırken verilerinizi koruyabilir.

Android için tamamen yeni olan Opera Max 3.0, uygulamanın işlevselliği üzerindeki denetiminizi geliştiren yeni bir tasarıma sahiptir.

Opera Max İndir (Android)
Android İçin Opera Max - Veri Yönetimi Uygulaması

Opera Max 3.0

Opera Max 3, kart tabanlı bir tasarım kullanıyor. Mobil ve WiFi bağlantıları ve gizlilik ayarları için veri tasarruflarını yönetmek için ekranın altındaki sekmeleri kullanabilirsiniz.

Mobil veri ve WiFi, beklediğiniz gibi çalışır. Bağlantı türü için Opera Max’i etkinleştirmek için “kaydetmeye başla” düğmesine basarsanız, hepsi hazır olur. Opera, belirli bir zaman periyodunda hizmetin sizi ne kadar çok veri sakladığını tam olarak bilmesi için kaydedilen verileri vurgular.

Gizlilik Modu, diğer yandan, izleme girişimlerini engelleyen bir filtre görevi görür; örneğin, uygulamaların bağlantı takibinin adreslerini tanıması için önlenmesidir.

Sunulan en son seçenek, tek tek uygulamaların veri kullanımını kontrol etmenizi sağlar. Uygulamaların mobil veya WiFi verilerini kullanmasını engelleyebilir, özelliklerin belirlenmesinde size yardımcı olabilecek arka planda çalışan uygulamaları kontrol edebilirsiniz.

Opera Max 3.0 başka bir yeni özellik ile birlikte geliyor ve buda Facebook desteğidir. Facebook’un ana uygulaması, hem pil ömrü hem de veriler açısından oldukça zordur.

Opera’ya göre, Android’deki Facebook kullanıcıları Facebook uygulamasını kullanırken veri aktarımlarında% 50’ye varan tasarruf sağlayabilirler.

Opera Max uygulaması Android telefon ve tablet üzerinde otomatik olarak gerçekleşir ve kullanıcı tarafından herhangi bir şekilde yapılandırılması gerekmez.

Opera Max İndir (Android)
Android İçin Opera Max - Veri Yönetimi Uygulaması
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Android için Opera Max 3.0 ile yeni tasarım ve Facebook desteği İçin Yorum Yap