Android, iOS İçin IMO Instant Messenger Görüntülü Konuşma

Sponsorlu Bağlantılar

IMO da birden fazla çevrimiçi messenger hesapları birleştirmek için sadece bir araçtan çok daha fazlasını olmayı başarmıştır. Android ve iPhone IMO uygulamaları sayesinde, hareket halindeyken kendi arkadaşlarınızla temas halinde kalabilirsiniz. Son zamanlarda, yeni özellikler ve sık UI değişiklikleri ilavesi ile iyileştirilmesi devam etmiştir. IMO gibi uygulamaların en büyük eksikliği, her zaman görüntülü arama desteği eksikliği olmuştur.

IMO Instant Messenger güncellenen sürümü ile görüntülü görüşme, görüntülü konuşma yapmak için tüm Android ve iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir.

imo instant messenger

Görüntülü arama ekranı oldukça basit ama etkilidir. Sadece sohbet düğmesine basarak, istediğiniz herhangi bir zamanda arka planda bir video araması yapabilirsiniz. Görüntülü arama içinde, sesli sohbet veya anlık mesajlaşma için alt çubuğunda bulunan düğmeler sayesinde geçiş oldukça kolaydır. Ayrıca cihazınızın ön ve arka kameralar arasında video linki değiştirebilirsiniz.Video özelliği iOS ve Android her ikisinde de aynıdır.

imo instant messenger 1

Yayın bölümde, Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden nakledilecek mesajlarınızı yapılandırabilirsiniz.

iOS üzerinde, IMO her zaman iki ayrı uygulama olmuştur, iPad büyük ekran için optimize edilmiştir. Uygulama son güncelleme ile, iki modeli bir evrensel içine birleştirilmiştir. Aşağıdaki verilen uygun bağlantıları, yeni iOS uygulaması ve güncellenmiş Android uygulamasını indirebilirsiniz.

 IMO Instant Messenger İndir – Download

IMO Instant Messenger İndir (Android)

IMO Instant Messenger İndir (iPhone)

Android, iOS İçin IMO Instant Messenger Görüntülü Konuşma İçin Yorum Yap