Android Live Wallpaper Maker

Sponsorlu Bağlantılar
1.3.1
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Hareketli Duvar Kağıdı Hazırlama Programı

3/5, Toplam: 2 kişi

Android Live Wallpaper Maker, Android cihazlarınız için canlı duvar kağıtları hazırlama programıdır. Deneme sürümü olarak karşımıza çıkan program sayesinde hareketli, canlı duvar kağıtları hazırlayabilirsiniz. Program oldukça kullanışlı.

Android cihazlarınızı kendiniz daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. APK formatında hareketli duvar kağıtları hazırlayabilirsiniz. Program sayesin de animasyon oluşturabilmeniz için GIF formatında ki hareketli resim dosyalarından yararlanmanıza da olanak sağlamaktadır.

Programın en güzel yanlarından bir tanesi herkes rahatlıkla kullanabilir. Program da bir arka plan resmi seçtikten sonra resim üzerinde farklı obje ve nesneler yardımıyla istediğiniz efektleri ekleyerek, arka plan üzerinde hareket etmelerini sağlayabilirsiniz.

Canlı duvar kağıdınızla ilgili tüm işlemleri tamamladıktan sonra APK formatında çıktı alabilmek için yine program içerisinde yer alan uygulama oluşturma sihirbazını kullanabilir ve kolayca ihtiyacınız olan Android versiyonuna uygun olan uygulamaları ortaya çıkarabilirsiniz.

Android Live Wallpaper Maker İçin Yorum Yap