Android N Nasıl Yüklenir? Kurulumu Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Google yeni Android sürümü olan Android N önizleme sürümünü yayınladı. Android N indirme ve kurulumu nasıl yapılır? Android One ve Nexus cihazlar mobil cihazlara Android N nasıl kurulur bu yazımızda bulacaksınız.

Google en son Android 6.0 Marshmallow sürümünü yayınlamıştı. Android kullanıcıların neredeyse çok azı Marshmallow sürümünü kullanmaktadır. Ama buna rağmen Google yeni sürüm olan Android N’i duyurdu. Android N sürümü şuan Beta aşamasında. Android Beta Programına katılarak Android N’i indirebilirsiniz.

Nexus 6, Nexus 9, Nexus 5X, Nexus 6P, Nexus Player, Pixel C ve General Mobile 4G (Android One) cihazlara Android N kurulumu nasıl yapılır göreceksiniz.

Android N Kurulum Rehberi!

Android Beta Program yükleme işlemini daha kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak. Kablo, bilgisayar veya Komut satırı ile uğraşmanıza gerek yok.

1.Adım: Buraya tıklayarak yükleme talebinde bulunmak için ilk önce Android Beta programına katılmanız gerekiyor. Aşağıda resimde de gördüğünüz gibi cihazınız tanınacaktır ve ardından ENROLL DEVICE düğmesine dokunun.

android-n-kurulumu-nasil-yapilir

2.Adım: Bu sitede kayıt yaptıktan sonra Android N indirme için düğmeye tıklayın.

android-n-kurulumu-nasil-yapilir-1

3.Adım: Yükleme OTA ile hızlı bir şekilde telefonunuza gelecek. Cihaza göre bu süre değişebiliyor.

4.Adım: Manuel olarak OTA’yı telefonunuzdan, kayıt oluşturduktan sonra Menü-Ayarlar- Telefon hakkında-Sistem güncellemeleri bölümüne girip güncelleme geldiğinde yükleyebilirsiniz.

Android N Nasıl Yüklenir? Kurulumu Nasıl Yapılır?” İçin Bir Cevap

Android N Nasıl Yüklenir? Kurulumu Nasıl Yapılır? İçin Yorum Yap