Android Tablet için Microsoft Excel

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Tablet için Microsoft Excel Uygulaması

Android Tablet için Microsoft Excel uygulaması artık kullanılabilir durumda. Microsoft, Android Tablet için özel olarak Excel uygulamasını geliştirdi. Daha kolay ve verimli kullanabilmek için Android tablet için optimize edilmiştir.

Microsoft Excel Android tablet üzerinde mükemmel bir deneyim sunuyor. Belgeler sorunsuz bir şekilde görüntülenecek. Şeritteki tanıdık gezinme ve menü seçenekleri aynı kolaylıkta kullanımda olacak.

Excel elektronik tabloları Android tablette hiç olmadığı kadar iyi görünür. Excel elektronik tablolar oluşturduğunuzda veya bunları düzenlediğinizde PC, Mac, tablet ve telefonlarda aynı şekilde görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Excel uygulaması sayesinde 10,1 inç veya daha küçük boyuttaki bir ekrana sahip olan tabletlerde belgeleri görüntüleme, oluşturma ve düzenleme gibi temel eylemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Not: 10,1 inç veya daha küçük bir ekrana sahip cihazlar üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya bunları düzenlemek için ücretsiz bir Microsoft hesabı ile oturum açın. Tam Office deneyimine sahip olmak için uygun bir Office 365 aboneliği gerekir. 10,1 inç boyutundan büyük bir ekrana sahip tabletler üzerinde elektronik tablolar oluşturmak veya düzenlemek için aynı zamanda Office 365 gerekir.

  •  Formüller, tablolar, grafikler, açıklamalar, PivotTable’lar, mini grafikler ve koşullu biçimlendirme sayesinde daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
  •  Excel elektronik tabloları, bilgisayarınızdaki kadar mükemmel bir görünüme sahiptir.
  •  OneDrive, Dropbox, OneDrive İş veya SharePoint üzerinden e-posta eklerini görüntüleyebilir ve Excel elektronik tablolarınıza erişebilirsiniz.
  •  Hangi cihazı kullanırsanız kullanın Excel, en son çalıştığınız elektronik tabloları bilir ve bu sayede istediğiniz zaman kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar.
  •  Excel çalışma sayfalarını yazdırın.
  •  Doc ve docx gibi dosya türlerini açın.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Android Tablet için Microsoft Excel İçin Yorum Yap