GO Launcher EX: Android Telefon için Alternatif Ana Sayfa Programı

Sponsorlu Bağlantılar

GO Launcher EX Android akıllı telefon kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulan Android Başlatıcı programıdır.

Program sayesinde sizde telefonunuzun kullandığınız ana sayfasını değiştirebileceğiniz bedava alternatif bir programdır. Sizde milyonlarca kullanıcı arasına katılın. Dünya’da 200 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Kullanıcı arabirimi ve kullanıcı deneyimi değişmiş olarak karşımıza çıkmaktadır. Telefonunuzun görünüşünü kendi keyfinize göre ayarlayıp keyfini sürün.

Programda 10.000’nin üzerinde tema bulunmaktadır. 3D çekirdeği size hızlı ve sorunsuz bir kullanım imkanı sunuyor. Eğer sizde cihazınızın ara biriminden sıkılmaya başladıysanız o zaman denemenizi tavsiye ederiz.

android-telefon-icin-alternatif-ana-sayfa-programi-go-launcher-ex

Programla ilgili yapılan yorumlardan bir tanesi bu ki eğer GO Launcher EX’i varsayılan ana ekranınız olarak ayarlar iseniz o zaman artık vaz geçemeyeceksiniz. Sık şekilde kullandığınız özellikleri tek tuşla ekleyebilirsiniz. 10 binin üzerinde kişiselleştirilen temanın keyfini sürün.

android-telefon-icin-alternatif-ana-sayfa-programi-go-launcher-ex (2)

3D çekirdeği cihazınızı sorunsuz bir şekilde döndürme ve 25’de fazla mevcut geçiş efektleri ile kullanın. Son olarak 15’den fazla ücretsiz widget ile (hava durumu, saat, anahtar, takvim) uygulamayı kullanın ve notunuzu kendiniz verin.

GO Launcher EX İndir

GO Launcher EX: Android Telefon için Alternatif Ana Sayfa Programı İçin Yorum Yap