Android Telefon, Tablet için Dosya İndirme Yöneticisi

Sponsorlu Bağlantılar

Dosya indirme yöneticileri Bilgisayar, telefon ve tablet olmak üzere her türlü cihazda olması gereken ve her türlü platformda en çok indirilen programların başında gelmektedir. Bu program sayesinde her türlü video, müzik dosyaları, program ve filmleri kolayca indirebilirsiniz.

Program size her türlü dosyayı, her türlü boyutta indirmenize yardımcı olacak. Basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde beğenerek kullanacaksınız. Program linkleri otomatik bir şekilde bulur ve dosyaları indirme işlemini isteğe bağlı olarak yapabilirsiniz.

android-telefon-tablet-icin-dosya-indirme-yoneticisi

Program dosyaları çoklu olarak indirebilirsiniz. Java Script desteği sunan program 3 kat hızlı indirme imkanı sunmaktadır. İndirme işlemlerini durdurup ve devam edebilirsiniz.

İndireceğiniz müzik dosyalarını her türlü zil sesi olarak ayarlayabilir ve resimleri ise duvar kağıdı, kilit ekran resmi, kişi veya Whats App avatarı olarak ayarlayın.

android-telefon-tablet-icin-dosya-indirme-yoneticisi-1

Cihazınızı normal şekilde kullanırken program arka planda çalışmaya devam eder. İndirdiğiniz dosyaları sosyal medya’da kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Oynatma listesinde çalan şarkılar arasından çıkarma ve ekleme yapabilirsiniz.

Daha fazla özelliği ile program denemeye değer programların başında gelmektedir.

Download Manager for Android İndir (Android)
Android Ücretsiz İndirme Yöneticisi Uygulaması

Android Telefon, Tablet için Dosya İndirme Yöneticisi İçin Yorum Yap