Android ve iOS İçin Google Duo Görüntülü Konuşma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Google her çıkardığı yazılım ve uygulama ile farkını ortaya koymaktadır. Yeni çıkardığı Google Duo uygulaması da bunlardan birisi. Android ve iOS mobil cihazlar için görüntülü konuşma uygulamasıdır. Uygulama kamera kullanımında özgürlük sunuyor.

Google Duo uygulaması şimdilik Android ve iOS (iPhone, iPad, iPod touch) cihazlar için tasarlanmıştır. Yakında zamanda Windows Phone mobil cihazlar ve PC için de yeni gelişmeler olabilir.

Google Duo Görüntülü Konuşma Uygulaması

google-duo-goruntulu-konusma-uygulamasi

Google Duo, sade tasarım ve kolay kullanım sunar. Karmaşıklıktan uzak arayüzü ile kolayca arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle görüntülü konuşun.

Uygulamanın en can alıcı özelliği ise, sizi arayan kişinin kim olduğunu aramayı açmadan görmenizdir. Diğer görüntülü konuşma uygulamalarında aramayı açtıktan sonra karşınızdakini görürsünüz. Ancak Google Duo’da aramayı açmadan karşınızdakini görebilirsiniz.

Bunun yanı sıra, görüntüyü dondurabilir veya kameralar arasında geçiş yapabilirsiniz. Kendi görüntünüzü ekran yansıtabilir veya karşınızdakinin görüntüsünü görebilirsiniz. Ya da arka kameraya özgürlük verebilir ve görüntülü konuşma sırasında fotoğraf çekmeniz mümkündür.

Google Duo yüz yüze konuşmanın en kolay yoludur. WiFi veya herhangi bir internet bağlantısının olması gerekmektedir.

 

Android ve iOS için Google Duo indir

Daha öncede söylediğimiz gibi Google Duo şimdilik Android ve iOS cihazlar için kullanılabilir. Ücretsiz ve Türkçe kullanım sunmaktadır. Yapmanız gereken aşağıdaki indirme bağlantılardan mobil cihaza uygun sürümü indirin.

Android için Google Duo indir – iPhone, iPad için Google Duo indir

Android ve iOS İçin Google Duo Görüntülü Konuşma Uygulaması İçin Yorum Yap