Andy (Android Emulator)

Sponsorlu Bağlantılar
46.16.66
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayarda Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma

4.55/5, Toplam: 11 kişi

Andy (Android Emulator), Windows bilgisayar üzerinde Android uygulama ve oyunları çalıştırmak için imkan sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Android oyunları büyük ekranda oynamak ister misiniz? Bu hemen hemen herkesin isteğidir. Sizde sevdiğiniz Android uygulama ve oyunları Andy ile bilgisayarda kolayca kullanabilirsiniz. Bilgisayarda Android oyunları oynamak isteyenler için yardımcı olacak BlueStacks benzeri bir uygulamadır.

Program masaüstü ve mobil cihazlar arasında kesintisiz senkronizasyon sağlar. Windows / Mac ile bağlantı yaparak Android uygulamaların başlatabilirsiniz. Andy OS doğrudan herhangi bir masaüstü tarayıcısından uygulama indirilmesini sağlar. Her zaman güncel Android işletim sistemi kadar garanti sunar. Masaüstüne favori iletişim ve eğlence mobil uygulamaları da getiriyor.

Aynı zamanda sınırsız depolama kapasitesi, PC ve Mac uyumluluğu ve masaüstünde en popüler mobil oyunları oynamak için özgürlük sağlıyor. Evet şimdi Windows üzerinde Android çalıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra Android telefon üzerinde yaptığınız bir çok işlemi yapma imkanı da sunuyor. SnapChat ile telefon ekran görüntüsünü alabilir, masaüstünde görebilir ve hatta Whatsapp mesajlaşma da yapabilirsiniz.

Andy (Andyroid) ile masaüstü (Snapchat, WhatsApp, Viber, Whatsapp vs.) tüm iletişim uygulamaları çalıştırır. Oyun oynarken bir uzaktan kumanda olarak telefonunuzu kullanın. Kablolu veya kablosuz bağlantılar ile uğraşmadan bilgisayardan mobil cihaza sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

BlueStacks İndir
Bilgisayarda Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma

Andy (Android Emulator) İçin Yorum Yap