Andy İle Windows PC’de Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda Android oyunları oynamak ister misiniz? Ya da Whatsapp gibi Android uygulamaları çalıştırmak ister misiniz? Andy programı ile bunu yapmak mümkün olacak. Andy VMware VirtualBox teknolojisi üzerinde çalışan ücretsiz bir Android emülatörüdür. BlueStacks uygulamasına rakip bir uygulamadır. Andy, BlueStacks programının sunmadığı bazı özellikleri sunması ile öne çıkmaktadır.

Windows Bilgisayarda Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma

Andy sanal alanda bir Android tablet yazılımını yükleyerek size Android ekran hissi verir. Eğer tam ekran moduna geçerseniz, Android sistemini, PC işletim sistemi gibi hissedeceksiniz.

andy-ile-windows-pc-de-android-uygulama-ve-oyunlari-calistirma

WhatsApp sosyal uygulama Clash Of Clans oyunlar gibi normal bir Android tablet üzerinde çalışan hemen hemen her Android uygulamasını çalıştırabilir.

andy-ile-windows-pc-de-android-uygulama-ve-oyunlari-calistirma-1

Popüler oyunlar ve Android platformu için kullanılabilir sosyal medya uygulamaları içeren geliştiricileri tarafından sağlanan paketlenmiş uygulamalar da vardır.

Bu ücretsiz uygulama önceden yüklenmiş bir bağlantı sağlayarak herhangi bir sorun olmadan Android mobil cihaz ile bilgisayar arasında sorunsuz entegrasyon sağlar. Sadece Google Play’den Andy Remote Control uygulamasını indirerek uzaktan oyun oynamak için Android telefonu kullanabilirsiniz.

Geliştiriciler en iyi Android emülatörler olarak Andy, BlueStacks ve YouWave arasında bir karşılaştırma yapmıştır. Bende Andy programının farklı özelliklerini vurgulamak için tabloyu eklemek istedim.

Andy-karsilastirma

Andy yüklemek ve kullanmak basittir. Yükleyiciyi çalıştırdığınız zaman İleri düğmelerine tıklayarak ilerleyin. Otomatik olarak gerekli dosyaları indirir, VirtualBox içine otomatik Andy entegre olacaktır. Andy için bazı ayarları değiştirmek isterseniz Başlat Menüsünden VirtualBox açarak bunu yapabilirsiniz.

andy-ile-windows-pc-de-android-uygulama-ve-oyunlari-calistirma-2

Genel olarak, Andy Windows bilgisayarda Android uygulama ve oyunları çalıştırmak için iyi bir çözümdür.

Andy İndir

Andy programını ücretsiz olarak indirin ve kullanmaya başlayın. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirin.

Andy İndir

Andy İle Windows PC’de Android Uygulama ve Oyunları Çalıştırma İçin Yorum Yap